Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja firma w Czw-ie
Autor Wiadomość
artur3840 

Wysłany: Czw 21 Gru, 2017 17:14   Moja firma w Czw-ie

Witajcie, wraz z moim wspólnikiem prowadzimy swoją kilkuletnią działalność.
Niestety mój wspólnik poważnie się rozchorował i księgowość, którą prowadził chcielibyśmy zlecić bankowi, który nam polecono https://www.ingksiegowosc...aminy-i-cenniki
Oferta całkowicie nam odpowiada mam tylko trochę problemów ze zrozumieniem w regulaminie niektórych zasad naliczania opłat np.5. Spółka ING Usługi dla Biznesu S.A. może w stosunku do świadczonych Usług stosować promocje.
Zasady promocji będą określone w odrębnych zasadach (regulaminach) promocji,
komunikowanych poprzez Portal.
Zatem od czego zależeć będzie abyśmy otrzymali promocję?
Nie wiem też na czym polegać będzie rozliczanie dokumentów w trybie self-service.Jeśli ktoś z Was jest zorientowany to proszę o informację.Będę wdzięczny czasami w zwykłej rozmowie można wymienić się ciekawymi informacjami i dużo zrozumieć.Pozdrawiam.

Mistaran 

Wysłany: Sob 23 Gru, 2017 17:54   

Najlepiej jest stkontaktować się z firmą w razie wątpliwości. Ewentualnie z prawnikiem. Ja natomiast polecam Ci zerknąć na http://wfirma.pl/. Tam nie ma żadnych kruczków w regulaminie ;)

zypolek

Wysłany: Pon 29 Sty, 2018 08:57   

To jest Polska. Jeśli chodzi o przepisy, umowy i regulaminy, to tutaj nic do końca nie jest jasne. Chcesz mieć spokój, to zarejestruj biznes w UK, ale w pełni legalnie. Chyba nie ma wielkiej tajemnicy w tym, że działalność w UK jest po prostu zdecydowanie łatwiejsza, prawda?

Odpowiedz do tematu