Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowoczesna aranzacja firmy - jakie sadzicie?
Autor Wiadomość
aniamroz79 

Wysłany: Pon 07 Lis, 2016 09:17   Nowoczesna aranzacja firmy - jakie sadzicie?

Cześć. Chciałabym poznać wasze zdanie odnośnie tego typu mebli pracowniczych. Chcę zaproponować swojemu klientowi tego rodzaju rozwiązanie i nie wiem czy nie okaże się ono zbyt odważne. Dlatego chciałam uzyskać opinię większej liczby osób zanim zaprezentuje swoją koncepcję klientowi. Zdjęcia są ze strony firmy http://jfm-furniture.pl , która specjalizuje się w takiego typu zabudowach meblowych. Mają bardzo interesujące pracę i myślałam o skorzystaniu z ich usług. Meble gabinetowe są wykonywane na wymiar, zgodnie z dostarczonym przez mnie projektem. Kłopot w tym, iż nie jestem w 100% pewna czy klient zaakceptuje tego typu meble pracownicze. Nie mam przekonania czy tego typu meble gabinetowe nie będą dla niego zbyt odważne. Co wy o tym myślcie? Będę wdzięczna za wasze opinie w tej kwestii.

holia 

Wysłany: Pon 25 Cze, 2018 16:48   

Myślę, że są bardzo innowacyjni.
Ze swej strony chciałam zaproponować zaaranzowanie pomieszczeń dla pracowników szafami uchylnymi. Mają tutaj ciekawą ofertę https://www.wikimeble.pl/SZAFY/SZAFY_UCHYLNE Cenowo są bardzo przystepni a to nie jedyna ich oferta. Znajdziecie tu równiez meble tapicerowane, chocby do biura szefa.

kar 

Wysłany: Sro 27 Cze, 2018 09:32   

No i spoko to wygląda.

Odpowiedz do tematu