Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Konta firmowe
Autor Wiadomość
beata22 

Wysłany: Pią 30 Paź, 2015 19:08   Konta firmowe

Zakładam firmę i przeglądam konta firmowe bankowe. Chyba zdecyduję się na takie http://raiffeisenpolbank.com/male-firmy/r-direct To chyba najlepsza opcja na rynku. Bez opłat. wszystkie jakie do tej pory oglądałam miały opłaty. To jest idealne. Pobiorę dokumenty i złożę wniosek.

HanaM 

Wysłany: Wto 05 Sty, 2016 11:25   

Nie znam się na bankowości ale chyba najlepiej porównać oferty. W reklamach często słyszę o kontach bez opłat.

zypolek

Wysłany: Pią 19 Lut, 2016 15:28   

Patrzcie przede wszystkim na wysokość opłat, w każdym banku to wygląda inaczej, ale generalnie jeśli ktoś zacznie podwyższać te stawki, to konto można zmienić. Akurat zgadzam się z tym, co napisali tutaj - http://racjonalne-oszczed...dsiebiorcy.html
Najtańsze konto firmowe ma Idea bank, łącznie z możliwością korzystania z darmowych przelewów ekspresowych - przynajmniej tego nie znalazłem w ofertach innych kont. A Wy?

KaEs 

Wysłany: Pią 04 Mar, 2016 10:02   

Nie mam firmy, ale też szukałabym najtańszego :)

fanus 

Wysłany: Pią 05 Sie, 2016 16:38   

jeśli chodzi o ten temat, to najlepsze konto firmowe w rankingu kont dla firm Rekina finansów przypada Idea Bankowi. Tam podobno mają zdecydowanie lepsze warunki - jest darmowe, internetowe i daje przedsiębiorcom mnóstwo możliwości.

zimo 

Wysłany: Czw 15 Lut, 2018 20:59   

Sprawdźcie sobie koniecznie ten ranking. Jest tam wiele ciekawych informacji na temat kont dla firm. Takie porównania pokazują, które konta są najlepsze i jaki bank najlepiej wybrać.

Odpowiedz do tematu