Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Parkitka Szpital !!!
Autor Wiadomość
olls 

Wysłany: Pią 24 Paź, 2008 18:00   Parkitka Szpital !!!

Chciałabym wysłuchać waszego zdania! szpital parkitka Częstochowa opinie , Częstochowa szpital , parkitka szpital , umieralnia parkitka najlepszy szpital w częstochowie , dobry szpital w częstochowie duży szpital częstochow
Co sądzicie o radiologi na Parkitce?
warto tam się leczyć czy lepiej uciekac ?

iwona_87 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: Pią 24 Paź, 2008 22:47   

Szczerze mówiąc opini jest tyle ile osób wypowiadających się... Na szczęście ominął mnie ten "zaszczyt" leczenia się w naszych szpitalach ale osobiście szpital Rydygiera (zawodzie) uważam za lepszy i prawdę powiedziawszy większość pacjentów przebywających w w/w szpitalu w czasie moich praktyk podzielało moją opinię :)

bialek1978

Wysłany: Sro 05 Lis, 2008 20:46   

Serdeczne podziękowania personelowi z Oddziału Chirurgii Dziecięcej na Parkitce za uprzejmość i opiekę!!! Tak trzymać!!! :brawa:

Paulus 

Wysłany: Pon 09 Mar, 2009 19:28   

Ja również muszę się wypowiedzieć na temat tego szpitala. Ja dzisiaj byłam w tym szpitalu, niestety, gdyż skręciłam nogę i chciałam mieć pewność, że nie jest złamana. Po długim czekaniu, zrobieniu zdjęcia, lekarz, przyjmujący obecnie na ostrym dyżurze był bardzo opryskliwy i chamski. Lekarz nie spojrzał nawet na nogę, obejrzał zdjęcie i stwierdził, że noga jest skręcona, to NAJLEPIEJ GIPS Z SZYN?. Oczywiście nie zgodziłam się, lekarz z ignorancją kazał podpisać jakieś bazgroły. I stwierdził, że jeżeli nie chce nogi w gipsie i szyną to mam okładać nogę altacetem. Jestem zniesmaczona zachowaniem lekarza. Zachował się jak prymityw i troglodyta. Z wielką łaską i niechęcią wpatrywał się w zdjęcie rentgenowskie. I tak na prawdę nie powiedział więcej, niż to co sama wiedziałam. Szczerze, nie polecam!!!!!!!!!!!!! Ja następnym razem pójde do prywatnego lekarza, bo jak mam wysłuchiwać obelg i prostackich docinek, to wole zapłacić i mieć pewność, że ktoś ma do mnie szacunek, choćby nawet dla tego faktu, że jestem człowiekiem....

kurozukin 
Emo Szatan

Wysłany: Sro 11 Mar, 2009 01:18   

Paulus napisał/a:
Ja również muszę się wypowiedzieć na temat tego szpitala. Ja dzisiaj byłam w tym szpitalu, niestety, gdyż skręciłam nogę i chciałam mieć pewność, że nie jest złamana. Po długim czekaniu, zrobieniu zdjęcia, lekarz, przyjmujący obecnie na ostrym dyżurze był bardzo opryskliwy i chamski. Lekarz nie spojrzał nawet na nogę, obejrzał zdjęcie i stwierdził, że noga jest skręcona, to NAJLEPIEJ GIPS Z SZYN?. Oczywiście nie zgodziłam się, lekarz z ignorancją kazał podpisać jakieś bazgroły. I stwierdził, że jeżeli nie chce nogi w gipsie i szyną to mam okładać nogę altacetem. Jestem zniesmaczona zachowaniem lekarza. Zachował się jak prymityw i troglodyta. Z wielką łaską i niechęcią wpatrywał się w zdjęcie rentgenowskie. I tak na prawdę nie powiedział więcej, niż to co sama wiedziałam. Szczerze, nie polecam!!!!!!!!!!!!! Ja następnym razem pójde do prywatnego lekarza, bo jak mam wysłuchiwać obelg i prostackich docinek, to wole zapłacić i mieć pewność, że ktoś ma do mnie szacunek, choćby nawet dla tego faktu, że jestem człowiekiem....

Czego się spodziewać? Jakbyś zarabiała mierne 3,5-4,2 tys. zł w zależności od stażu i stanowiska a za dyżur 50 zł za godz. w dzie? powszedni (za 17-godzinny dyżur 850 zł) i 90 zł za sobotnio-niedzielny (trwa 24 godz., czyli lekarz za jeden dyżur dostaje 2160 zł) to też byś olewała pacjentów w czasie normalnej pracy, bo za to dostajesz "grosze" i zbywała ich byle szybciej żeby móc pospać, bo po pracy masz dyżur za który dostajesz połowę miesięcznej pensji.

marek123 
marek123

Wysłany: Pią 23 Paź, 2009 09:02   PARKITKA ODDZIAŁ ONKOLOGII

W DNIU 9 PA?DZIERNIK 2009 MIAŁEM PRZEPROWADZON? OPERACJE NA ODDZIALE ONKOLOGII, JESTEM BARDZO MILE ZASKOCZONY PODEJŚCIEM I OPIEK? NAD PACJENTEM, NA ODDZIALE SA WSZYSCY BARDZO MILI PODCHODZA DO PACJENTA Z WIELKIM PROFESJONALIZMEM, DUZE SLOWA UZNANIA DLA ORDYNATORA ODDZIALU ORAZ DLA CALEGO PERSONELU ONKOLOGII ;-) :brawa:
POZDRAWIAM MAREK S.

czestochowianka

Wysłany: Sro 04 Lis, 2009 19:08   

chciałabym ostrzec wszystkich chorych lezacych na parkitce!!! od dawna slyszalam ze sa tam sami lapowkarze ale teraz przekonalam sie na wlasnej skorze!!! nie chcieli mi nic pomoc na chirurgii i tylko tam przelezalam 6 dni i nawet na obchodach ledwo co na mnie patrzyli, wypisali mnie ze szpitala nic nie robiac , nie dalismy pieniedzy i nic mi nie pomogli , dzien po wypisaniu trafilam do lekarza na zawodziu i pierwszym pytaniem lekarza bylo: jak mogli mnie wypisac w takim stanie? czekali tylko na pieniadze a ja cierpialam, nie dostawli pieniedzy wiec mnie wypisali!!!

Marta5 

Wysłany: Sro 09 Gru, 2009 21:35   

Nie zgodze sie z wami. Moj chlopak lezal w szpitalu na zawodziu po tygodniu zrobili mu operacje i gdybysmy go nie przeniesli na parkitke to juz bysmy musieli sie z nim zegnac. Poza tym operacje powinni mu zrobic od razu a nie czekac az sie jego stan i choroba pogorszy. A tak jest pod dobra opieka i ma jakies szanse na przezycie. A na zawodziu nie mial zadnych. To wlasnie na zawodziu lekarze patrza na kase. Jesli nie dostana to sie Toba nie zajmia. A na parkitce bez lapowki lekarz powiedzial nam wiecej niz lekarz z zawodzia.

misorek 

Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 11:48   

Chę sie też wypowiedziec na temat szpitala na Parkitce,który kiedyś był dość renomownym szpitalem,ale w ciągu ostatnich lat zszedł na psy-opinia o nim zmieniła się diametralnie wśród ludzi.
Ostatnie wydarzenie na oddziale ortopedycznym w owym szpitalu utwierdziło mnie w tym przekonaniu.Najbardziej zbulwersowało mnie zachowanie pielęgniarek-ich wogóle nie widać na oddziale,jakby ich nie było w pracy !Nie wchodza do sal,nawet pacjenci po operacji muszą czekać ,aż któraś pani łaskawie przyjdzie. Skandal!Zachowanie wobec pacjentów przechodzi wszelkie pojęcie:np.rano po operacji pielęgniarka przychodzi do pacjenta zmierzyć temperaturę,pacjent śpi i budzi się jak pielegniarka wychodzi,i spogląda na pacjenta i mówi:myślałam,że pan nie żyje :( ,a 2 przykład to taki,że pacjent nie mógł się doczekać,aż podniesione mu zostanie łóżko(po operacji nie może sie ruszać)i zaczepia kobiete ubraną służbowo i wyglądająco na Pielęgniarkę ,przechodzącą koło sali i grzecznie pyta czy siostra mogłaby by poprawić łóżko,na co owa pielęgniarka odpowiada,ze nie ,ponieważ ona jest tu sekretarką i to nie jest w zakresie jej obowiązków.?ENUJ?CE!!!!!
Podobno taki zawód jak pielęgniarka szczególnie w szpitalu powinno się wybierać z powołania.Po prostu jak się nie nadaję do tego zawodu jedna ,druga czy trzecia to niech go zmieni!!!
A co do ordynatora na oddziale ortopedycznym,darujmy sobie nazwisko,to jego zachowanie jest również nie w porządku i nie fair.Pacjenci leża tydzie?,2 lub więcej czekając na operację i nie ma też większego znaczenia czy leczą się w poradni u doktora czy w prywatnym gabinecie.Lekarz czeka na koperte(jeśli za mała zawartość to nadal czeka),a pacjent czeka na operację.
JEST TO SKANDALICZNE,?ENUJ?CE I ODPYCHAJ?CE!!!!

Odpowiedz do tematu