Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Photoshop
Autor Wiadomość
iwona_87 

Pomogła: 3 razy
  Wysłany: Nie 05 Paź, 2008 15:01   Photoshop

Hej,
szczerze mówiąc nie do ko?ca wiedziałam gdzie ten temat przypiąć ale mam nadzieje że dobrze trafiłam:)
Otóż tak jak w temacie chodzi mi o program photoshop... Zapewne nie jeden / jedna z Was używa tego programu, podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami. Słyszałam o tym programie bardzo dużo dobrego, ale jakoś nigdy nie miałam okazji z niego korzystać; jednak teraz chciałabym zobaczyć do czego "jest zdolny" i nauczyć się posługiwania nim.

I teraz chyba jedno z ważniejszych pyta?: jaką wersję wybrać? oraz czy jest jakaś stronka z opisami różnych kombinacji, aby móc się szybciej nauszyć? what?

Acha i jeszcze jedno czy są polskie wersje? :mrgreen:

iwona_87 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: Nie 05 Paź, 2008 20:56   

Dziękuję bardzo za pomoc, ale chyba wolałabym już ściągnąć sobie pełną wersję a nie trial, bo z tego co pamiętam to trial jest tylko na 30 dni a to za mało :mrgreen: a swoją drogą stronka photoshop bardzo fajna :) :)

kondzio 
Modding.pc.pl

Wysłany: Nie 05 Paź, 2008 21:41   

Ściągnij sobie wersje CS 2 Angielską lub polską. Ja polecam Angielską, dlaczego?

Obsługi photoshopa można się nauczyć poprzed tutoriale. Wybierając wersje angielską mamy również ładnie opisane tutoriale na stronach zagranicznych :)

Polska strona z tutorialami, którą polecam to http://webtutorials.pl

Generalnie gratuluje wyboru bo photoshop to cudo

pozdrawiam

gucio92

Wysłany: Nie 23 Lis, 2008 00:08   

Darmowe pędzle do photoshopa

computerspeed

Wysłany: Pon 09 Lis, 2009 15:29   

Wiem, że temat jest o Photoshopie ale polecam zainteresować się Gimpem co prawda opinie są różne ale wydaje mi się, że na Gimpa krzyczą Ci którzy nie mieli z nim styczności lub ich styczność była po tym jak wcześniej używali Photoshopa (tak było również w moim przypadku). Jego główną zaletą jest także to, że jest w pełni darmowy czyli instalujemy i pracujemy sobie na nim bez żadnych obaw.

jester 

Wysłany: Wto 20 Sie, 2013 09:42   

Również polecam Gimpa. Dobry program, rozbudowany i co najważniejsze darmowy. Dla amatorów w zupełności wystarczy.

orfeusz 

Wysłany: Wto 27 Sie, 2013 15:37   

Photoshop jest używany przez specjalistów więc co jak co ale do Gimpa się nie umywa. Najbardziej aktualną wersją jest CS 6 a z tego kursu http://strefakursow.pl/ku...s6_esencja.html dowiesz się jak używać go w zaawansowany sposób.

Odpowiedz do tematu