Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MJ
Nie 11 Cze, 2006 20:36
Powstanie nowej dyskoteki
Autor Wiadomość
Grand
Gość
Wysłany: Sob 20 Maj, 2006 22:23   Powstanie nowej dyskoteki

Witajcie

za kilka miesięcy planujemy otworzyć nowoczesną dyskotekę w waszym miescie (częstochowa)
która będzie pełniła funkcje pubu,dyskoteki i centrum rozrywki ( bilard, mini golf, automaty zrecznosciowe itp) wszystko to na powierzchni 1800 m2 nowoczesne lasery i nagłośnienie.
Częste koncerty znanych polskich i światowych dj oraz reprezentacja polskiej sceny hip hopowej, co powiecie o takim miejscu. Gdzie proponowalibyście taką inwestycje.Jeśli mozecie piszcie na maila ze swoimi propozycjami grand_bb@o2.pl pozdro

Dizel 

Wysłany: Nie 21 Maj, 2006 10:23   

bardzo dobry pomysl, w cz-wie przydalo by sie takie miejsce. hmm... na pewno gdzies poza centrum, poniewaz tu chyba nie ma tyle miejsca na tak duzy obiekt, ale tez gdzies nie daleko... zeby byl dobry i latwy dojazd.Jak sie ejdzie Niepodleglosci to stoja tam jakies puste magazyny na sprzedaz :/ moze w ich miejscu? dojazd latwy bo tramwaje jezdza nawet nocne.

Uri3l 
Korsarz umysłów

Wysłany: Nie 21 Maj, 2006 14:12   

O nareszcie ktos pomysla i chce cos zrobic dobrego;] ogolnie uwazma jak dize gdzies na uboczu bo w centrum to nie wypali;] jezlie to ma wyglatac tak jak tu jest napsiane to mysle ze bedzie tam swietnie;]

---------------------------------------------------------
]:->

kwiatek86 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: Nie 21 Maj, 2006 14:21   

Ja proponuje Kucelin, dojazd jest dobry, pustkowie, nikt nie będzie się burzył, że "łupią" mu za oknem i ten teren aż się prosi żeby coś tam zbudować...

... Marcin ...
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Maj, 2006 15:19   

Też tak sądze. Kucelin może być strzałem w dyche. Nikt nie powinien się bulwersować z tego powodu. Choć z drugiej strony będą potrzebne duże nakłady na reklame, bo któż się zainteresuje... większość pierwszy raz zapewne o tym miejscu usłyszy.

motylek 
Wiara

Pomogła: 5 razy
Wysłany: Sro 24 Maj, 2006 19:23   

Ja bym proponowala Blachownie , poniewaz jest dobry dostep jezdzi tak duzo autobusow ,i nikt by sie nie burzył i ta dyskoteka miala by duzy rozglos wsrod miejscowych i nie tylko , gdyz na pewno duzo ludzi by przyjezdzało doBlachowni tam by sie bawili , poniewaz w Blachowni nie ma zadnych takich dyskotek co automatycznie daje brak jakiejkolwiek konkurecji i zagrozenia dla ewentualnej "tej " doskoteki;].
Chciałabym umrzeć z miłości

kwiatek86 

Wysłany: Sro 24 Maj, 2006 21:41   

Z takiego założenia powstało też Las Vegas w Nieznanicach, a nawet nie chce mi się tam jechać, trzeba pomyśleć czy to ma być dla Częstochowian czy dla mieszka?ców okolicznych wsi, mnie się Blachownia nie podoba...

Uri3l 
Korsarz umysłów

Wysłany: Czw 25 Maj, 2006 00:38   

kwiatek86: hmm z las vegas to bylo troche inaczej napier mial byc to piekarnie pozniej dom weselny a skonczylo sie na dyskotece. Hmm wybierz sie warto a najlepeiej przy jakims znanym dj teraz ma byc chyba ma byc cos w ta sobote tam

kwiatek86 

Wysłany: Czw 25 Maj, 2006 11:18   

Uri3l napisał/a:
Hmm wybierz sie warto a najlepeiej przy jakims znanym dj teraz ma byc chyba ma byc cos w ta sobote tam

Może i jest fajnie, nie wiem, ale jak dla mnie za daleko, nie mam samochodu, jestem skazany na ich dojazd, coś się stanie albo coś w tym stylu, róźne sytuacje się zdarzają, chciałbym wrócić wcześniej i nie mogę, musze czekać na ich transport, o to mi chodzi, wracałem pare razy na nogach już z Yorkera to wiem co to znaczy :P
Dlatego taka dyskoteka koniecznie musi powstać w Częstochowie, przynajmniej takie jest moje zdanie...

Dizel 

Wysłany: Czw 25 Maj, 2006 15:09   

Moim zdaniem tez dyskoteka powinna powstac gdzies w cz-wie :/ bo nawet jak sie ma samochod to jak sie jedzie na dyskoteke to sie go nie bierze... bo albo cos sie wypije,albo strach,ze jacys pijani/nacpani debile wychodzacy z dyskoteki go rozwala, a zazwyczaj ipreza konczy sie kolo 2 i pozneij juz sie robi nudno i najchetyniej pojechalo by sie do domu... a tu jednak trzba czekac i sie meczyc do 4 czy ktorejs tam na zagwarantowany transport... :/ Mozna zawsze wrocic taxi,ale to wyda sie majak :/ przejezdzajac przez sto tysiecy stref i przebywajac milion kiilometrow :/

grand
Gość
Wysłany: Sob 27 Maj, 2006 18:31   

amacie jakies konkretne miesca lub budynki itp

Sova
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006 22:15   

Wykorzystajcie elanex przy Krakowskiej, duże hale po starej fabryce włókienniczej idealne miejsce a z tego co się orientuje miejsce w obecnej chwili pod wynajem :) i klimat zarąbisty

... Marcin ...
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006 23:09   

Też racja... ale Krakowska nocą, ja podziękuje :P

Sova
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006 23:52   

Może wtedy zrobiłoby się bezpieczniej i więcej patroli by było, heh a tak dla przypomnienia to od bramy elanexu do komendy starży miejskiej jest 20 metrów :D :D:D

grand
Gość
Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 01:08   

a macie zdjęcia tych fabryk lub namiry na właściciela itp

Sova
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 11:23   

www.fotoczestochowa.xt.pl

menu: budynki >> elanex

grand
Gość
Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 13:18   

elmex chyba odpada dlatego iz dana budowla jest zbyt duża ale wsztko możliwe

grand
Gość
Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 13:21   

a po 2 cy to jest blisko centrum.

Sova masz mzoe na namiar na wąłsciciela lub agencje nieruchomości co zajmuje sie tym.

piszczie wsztkie możliwości jakie sa dltego że za jakiś czas bedziemyw waszym mieście i ogladać wasze wyznacozne budynki i nasze propozycje

Sova
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 13:25   

http://www.elanex.pl/ tu chyba znajdziesz potrzebne info

COOLiBEER
Gość
Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 15:01   

Najważniejsze żeby był bezpieczny i szybki dojazd. Reszte i wszystkie inne formalności da się załatwić wykładając troszke zielonych banknotów. ;-p

Zbychu
Gość
Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 15:24   

Zgadzam się z przedmówca musi być szybki i bezpieczny dojazd a ludzie zglupieliscie na krakowskiej? musialo by tam byc przynajmniej 100 policjantow na czas imprezy pol czestochowy sie boi przejsc tam po poludniu a co dopiero nocą zawsze w zaukach jest jakas melina

moze tu ;)
http://www.magazyny.ihn.p...kt%20magazynowy
obawiam się że jak za 4280 m2 to 7$ kawałkow troche to jes pieniedzy :mrgreen:

Zbychu
Gość
Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 15:24   

Zgadzam się z przedmówca musi być szybki i bezpieczny dojazd a ludzie zglupieliscie na krakowskiej? musialo by tam byc przynajmniej 100 policjantow na czas imprezy pol czestochowy sie boi przejsc tam po poludniu a co dopiero nocą zawsze w zaukach jest jakas melina

moze tu ;)

obawiam się że jak za 4280 m2 to 7$ kawałkow troche to jes pieniedzy :mrgreen: TU

kwiatek86 

Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 15:36   

Jeżeli w takim tempie to wszystko będzie się tworzyć, to ja już będę na emeryturze i nie zdąże sprawdzić tego miejsca nawet

Grand
Gość
Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 16:07   

wywiad przez neta pierwsz zęcz dlatego ze musimy zdecydowac o tej investycji dlatego iz musimy przedstawic wszelkie plany firmie która wchodzi z nasza w sp.zoo wiec musi byc to rozważona decyzja a ponieważ nei jestesmy z czestochowy to pisze na forum lecz jak ci sie coś COOLiBEER nei podba nie musisz sie wypowiadać na ten temat. Jeśli chodzi czy pojecia czy nie to zostaie do oceny szefostwu mam zadanie dowiedziec sie mniej wiecej jakie miejsc, miejsce spodka? ludzi itp wiec zaczołem od neta a po 2 ..... pozdro dla ciebie

Zbychu
Gość
Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 19:47   

Grand? patrzałeś na ten teren ;-p
TUTAJ
mam pytanie ile Wy chcecie w to wlozyc srodków finansowych zresztą uwierze dopiero jak dowiem sie ze teren na dyskoteke wynajety i zobacze jakies prace lub fundamenty :D
Pamietajcie ze macie sie postarac bo konkurencja jest VIVA TRUSKOLASY co prawda daleko ale jest ;) zróbcie cos na miare energy 2000 albo lepiej :)

Uri3l 
Korsarz umysłów

Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 20:55   

Zbychu napisał/a:
bo konkurencja jest VIVA TRUSKOLASY

co to za konkurencja wez sie opanuj, konkurencja moze byc depo lub don kichot miejsca gdzie przybywa duzo osob. zreszta jak bys przeczytal pierwszego posta GRAND to bys wiedzial ze ma to byc nowoczesna dyskoteka

Grand
Gość
Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 21:49   

Więć tak środków finansowych nie ujawniamy lecz teren na wskazany przez Ciebie Zbychu odpada nie czarujmy się lecz cena jest wygurowana.

VIVA TRUSKOLASY link macie do tego może,

Moge jedynie ujawnić iż większą przewagą jest opcja wybudowania czegoś na obrzeżach lub w dzielnicach w poblizu centrum ( np Parkitka )

Nie moge ujawniać zadnych tajników lecz iz przedskutuje sprawę w firmie może będe mógł napisać więcej.

Grand
Gość
Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 21:53   

Dodatkowo chciałem dodać iż wielkie przedsięwzięcie w Małopolsce o nazwie
Energy 2000 które jest częściowo własnościa GRUPU ITI. Terz nie powstało w ciagu kilku miesięcy tylku kilkunastu. Bo jeżlei klub ma coś osiagnąc to musi być dopracowane wszytko na 100%

kwiatek86 

Wysłany: Pon 29 Maj, 2006 17:46   

Koło Makro przy ulicy Jagiello?skiej prawie na rogu z ulicą Równoległą( na rogu stoi już jakiś budynek) jest całkiem niezły teren, pusty nic tam nie ma, tylko trawa.
Z dojazdem też chyba nie byłoby większego problemu:
- od tramwaju z 7 minut drogi
- od autobusu "26","27" z 3 minuty
- autobus "20" jest praktycznie na wprost
Na wprost Makro jest to teren na prawo, zawsze można jechać i zobaczyć, odkąd pamiętam zawsze była tam tylko trawa.
Od centrum jest to 15 minut drogi, może troche dłużej jedzie autobus 20.

piter
Gość
Wysłany: Pon 29 Maj, 2006 20:31   

Mam nadzieje, ze jesli ta dyskoteka powstanie bedzie to bezpieczny klub na poziomie. Bez dresiarzy (w takim wypadku musi istniec jakas selekcja), z dobra muzyka, dobrym nagłośnieniem. Jesli to będzie klub taki jak napisalem wyzej to Depo nie będzie dla niego żadną konkurencją (tam bezpiecznie napewno nie jest i dresiarzy nie brakuje). No i oczywiscie jakies dobre eventy w tym nowym klubie by sie przydały bez wixiarzy typu Kalwi&Remi etc.

Odpowiedz do tematu