Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Na czym ostatnio byliście w teatrze ?
Autor Wiadomość
Futbolowa
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Lis, 2006 08:08   

Szeli napisał/a:
ale co z Iwona Choluj lub Arkadiuszem gGlogowskim itd. dla mnie sa o wiele bardziej wartosciowi

To samo można powiedzieć np. o Agnieszce Łopackiej, którą osobiście cenię najbardziej z naszych aktorów.
Zresztą... Chyba nie chodzi o to, żeby w teatrze grały same gwiazdy. Gwiazdy, które często są butne i rozkapryszone. Najważniejsze są dobre i fascynujące sztuki. Tych jest niestety bardzo mało. Widziałam repertuar na grudzie? - praktycznie same bajki wystawiają. W naszym teatrze naprawdę przesadzają z tym [to, o czym wspomniała dama]. Rzadko kiedy zdarzy się, aby można było pójść wieczorem na jakąś dobrą sztukę... Nie mówiąc już o tym, że sam repertuar jest dosyć ubogi...

dama 

Wysłany: Nie 19 Lis, 2006 10:49   

FutboLova napisał/a:
Szeli napisał/a:
ale co z Iwona Choluj lub Arkadiuszem gGlogowskim itd. dla mnie sa o wiele bardziej wartosciowi

Widziałam repertuar na grudzie? - praktycznie same bajki wystawiają. Rzadko kiedy zdarzy się, aby można było pójść wieczorem na jakąś dobrą sztukę... Nie mówiąc już o tym, że sam repertuar jest dosyć ubogi...

No to widzę, że mój pomysł pójścia do teatru w przerwie świątecznej jak wrócę do Częstochowy jest bez sensu skoro same bajki będą:( liczyłam na jakąś dobrą sztukę, tak za zako?czenie roku...

Futbolowa
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Lis, 2006 10:57   

Patrząc na reperturar [ http://www.teatr-mickiewicza.pl ] najsensowniej w tym okresie zapowiada się spektakl "Jabłko", bo jest oznaczenie, że tylko dla widzów dorosłych :D

dama 

Wysłany: Nie 19 Lis, 2006 11:06   

FutboLova napisał/a:
Patrząc na reperturar [ http://www.teatr-mickiewicza.pl ] najsensowniej w tym okresie zapowiada się spektakl "Jabłko", bo jest oznaczenie, że tylko dla widzów dorosłych :D

Pomyślę:) wydawało mi się, że jak Machalica obejmie rządy w teatrze to coś się zmieni, ale wielu zmian nie widać... A powinien zacząć od zmian w repertuarze:)

Szeli 
Bartender =)

Wysłany: Nie 19 Lis, 2006 11:27   

grudzie? zawsze ma najsłabszy repertuar, ale wcześniej było kilka perełek, wystarczy cierpliwie czekać i w każdym miesiącu znajdzie się coś fajnego :)
"Ożenek" był całkiem interesujący, podobnie "Jak się kochają w niższych sferach" jesli komuś przypadło do gustu "Mayday". Ogólnie polecam każdemu środy studenckie, można zdać się na wybór dyrekcji i śmiało wybrać się do teatru.
Ostatnio niestety nie ma czytania dramatu w Utopii, a inicjatywa bardzo ciekawa

Słodko - gorzki smak każdej chwili poznać.

Nie chciałbym tak po prostu przeminąć.

?ycie to podróż, nie dom.

dama 

Wysłany: Nie 19 Lis, 2006 11:46   

Byłam na "Jak się kochają w niższych sferach" i muszę przyznać, że rzeczywiście nie byłlo złe, ale niestety gorsze od "Mayday"- to jest chyba przebój naszego teatru, jesli chodzi o komedie...Byłam na tym kilka razy i za każdym razem się śmiałamb do łez:) Chutyra jest nie do pobicia:)

Szeli 
Bartender =)

Wysłany: Nie 19 Lis, 2006 11:56   

Mayday to klasyka na stałe wpisana w repertuar naszego teatru :) Kiedyś dosyć długo wystawiano scenariusz dla trzech aktorów, szkoda, że został zdjęty. MIejmy nadzieję, że w przyszłym roku również zaskoczą czymś ciekawym :D

Słodko - gorzki smak każdej chwili poznać.

Nie chciałbym tak po prostu przeminąć.

?ycie to podróż, nie dom.

jamalek 
abo tomisz

Wysłany: Nie 19 Lis, 2006 12:14   

Ja ostatnio byłem na przedstawieniu "Ożenek" ;-p
bardzo fajny spektakl... Dziadek był najlepszy :rotfl:

ytka 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: Nie 19 Lis, 2006 14:31   

ja właśnie ze szkołą zwykle jestem w teatrze... :? ale byłam kiedyś na niezłym spektaklu "scenariusz dla trzech aktorów" (chyba) miła, lekka, jednowątkowa, bardzo śmieszna sztuka, bez żadnych sław w obsadzie... ale ciężko na coś takiego trafić...

dama 

Wysłany: Nie 19 Lis, 2006 21:46   

I jak wrażenia?

AnnaMaria
Gość
Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 18:13   

Uwielbiam teatr, ostatnio byłam na "Igraszkach z diabłem".Nie będę osądzac czy to ambitne,czy też nie, niemniej dobrze się bawiłam i uśmiałam.Polecam również spektakle teatrów ta?ca np.Sląskiego Teatru Ta?ca w Bytomiu.

afaratka 

Wysłany: Nie 08 Lut, 2009 17:26   

też mi się podobały Igraszki z Diabłem.
Chyba będę najbardziej "ukulturniona" bo w Teatrze byłam wczoraj :)

Odpowiedz do tematu