Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
pod namiot?
Autor Wiadomość
osinable 

Wysłany: Pon 23 Lip, 2012 20:16   pod namiot?

Witam, gdzie w okolicach Częstochowy można udać sie pod namiot? Chodzi o 3 dniowy wypad, mile widzane nad wodą, na dziko :> Nie interesują nas pola namiotowe, raczej cisza i spokoj, brak ludzi :)

Fado-Kwatery_pl 

Wysłany: Sob 17 Lis, 2012 10:31   

Najlepiej jechać i po prostu wybrać sobie jakieś miejsce które się Wam spodoba,proponuję trzymać się linii brzegowej Warty,za skansenem w kierunku Mstowa jest kilka fajnych miejsc.

orfeusz 

Wysłany: Sob 23 Mar, 2013 12:11   

Jak zrobi się ciepło to wybieramy się do Okuninki nad Jeziorem Białe zobaczcie jak tam jest fajnie: http://www.okuninka.org.p...-15082011-.html ehh już nie mogę się doczekać!

sanczo 

Wysłany: Sro 27 Mar, 2013 17:04   

Polecam Jurajskie Lato filmowe w Złotym Potoku .... nad wodą tylko cisza i spokój nie pasują ;)

7tomas7 

Wysłany: Czw 23 Maj, 2013 20:09   

Ja bym nie szedł pod namiot. Nie lubię spać w namiocie. No chyba, że miałbym obok siebie jakąś dziewczynę. Tak na poważnie, to nie mogę CI zbytnio pomóc,jak już namiot to wybierz sobie jakieś ciekawe miejsce dla Ciebie.

stradom 

Wysłany: Sro 10 Lip, 2013 15:22   namiot na Chorwacji, ale dopiero we wrześniu

Nie wiem dlaczego, ale przyzwyczajam się do sprawdzonych miejsc. Kiedyś pod namiot jeździłem ciągle w Bory Tucholskie. Miałem ulubione miejsce nad Zalewem Koronowskim. Cisza spokój ryby, grzyby i dużo wycieczek kajakowych i rowerowych. Polecam, szczególnie jak ktoś jedzie z dziećmi, lub z czworonogiem. Jednak odkąd poznałem Chorwację ciężko mi jechać gdzieś indziej. W tym roku chyba pojedziemy we wrześniu bo sporo pracy i z kasą krucho. Namiot jest dobry, czy w Polsce czy za granicą. Jednak zawsze trzeba pamiętać o komarach i mrówkach, szczególnie na Chorwacji. Nam najlepiej sprawdza się Off , a na mrówki jakiś proszek do mrówek ogrodowych. Fajnie wysypać go wokół naszego grajdoła i w gniazda.

forever 

Wysłany: Sob 27 Gru, 2014 14:04   

Ryby powiadasz? A to może wspomnę o tym Zalewie Koronowskim tacie, który jest zapalonym wędkarzem. Jak na razie chcemy mu z mamą kupić w prezencie włok i mamy nadzieję, że się ucieszy.

ananasek 

Wysłany: Czw 26 Lut, 2015 11:12   odp

Podziwiam ludzi którzy lubią spać w namiocie... ja tego nie cierpię ;(

malinowapianka 

Wysłany: Pią 15 Maj, 2015 16:59   

nie wiem czy to takie bezpieczne spać w namiocie nie na polu namiotowym tylko na "dziko". Ja bym się bała, że w nocy mnie ktoś napadnie ;/ Albo, że zdrowotnie coś mi się stanie i nie ma nigdzie blisko ludzi do pomocy...

Tachos 

Wysłany: Nie 17 Maj, 2015 22:42   

Ja nigdy nie bylem pod namiotem :(
Niech mnie ktoś zabierze ze sobą :(

Odpowiedz do tematu