Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: reklama
Sro 23 Sty, 2013 10:54
MLM w Częstochowie
Autor Wiadomość
piotrwisnia 

Wysłany: Wto 22 Sty, 2013 15:09   MLM w Częstochowie

Zaciekawiła mnie tematyka marketingu wielopoziomowego. Ale mam pewne obawy przed wejsciem w to? Ktoś w tym uczestniczył?

andrzej_a

Wysłany: Wto 22 Sty, 2013 18:44   

To zależy od firmy, czasu, produktów, Twojego zaangażowania, opisz trochę więcej to rozwiniemy temat.

sanczo 

Wysłany: Sro 23 Sty, 2013 10:34   

Jeżeli chodzi o ten biznes to znam ludzi którzy zarobili na tym pieniądze ale są w tym już 15 lat i więcej, więc jeżeli są chęci to się da. Sam kiedyś prubowałem ale mam za mało ciepliwości :)

chwalebny 

Wysłany: Pon 28 Sty, 2013 12:19   

Witam,
Marketing wielopoziomowy jest dobrą metodą zarabiania pieniędzy, lecz nie dla każdego. Ważna jest firma, która z przyszłością patrzy na rozwój firmy, produkty lub produkt, który przede wszystkim powinien trafiać do nas samych.
Pierwszy raz zapisałem sie do mlm kilka lat temu, ale po kilku tygodniach stwierdziłem, że produkty do mnie nie trafiają i dałem sobie spokój.
Kilka miesięcy temu trafiłem na mlm, który przede wszystkim odpowiadał mi produktami. Wszedłem w niego bez zastanowienia. Dzięki tej firmie zacząłem się rozwijać osobiście. Spotkałem ludzi, których nie spotkałbym pracując na etacie. Dało mi to nowe możliwości w życiu.
W tej chwili wiem, że zawsze warto próbować i dawać z siebie maksimum, a to zawsze jakoś zaowocuje na naszą korzyść.
Aktualnie szukam liderów z częstochowy i okolic, którzy chcieliby zapoznać się z innowacyjnym biznesem. info na priv. Pozdrawiam.

KamilKnurzynski 

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013 20:35   

Najważniejsze w MLM jest osoba, która Cię wprowadzi. To jest klucz do sukcesu.

MLM to jest biznes, także trzeba zmienić cąłkowicie myślenie jeżeli
np cały czas pracowaliśmy na etacie.
Można obejrzeć fajny filmik: http://www.youtube.com/watch?v=X_FupKPta9E
I polecam na początek przeczytać 45 sekundową prezentację
oraz książki RObierta Kiyosakiego.

Później można pomyśleć czy nam to odpowiada.

orfeusz 

Wysłany: Sro 31 Lip, 2013 12:06   

Nie uczestniczyłem, ale jakoś dziwnie to dla mnie brzmi. W Częstochowie nie mogę znaleźć pracy od 2óch miesięcy dlatego zacząłem przeglądać oferty pracy z Krakowa. Pierwsze CV już wysłałem - czekam na telefony.

przemysław 
PRZEMEK

Wysłany: Wto 15 Paź, 2013 22:57   

trudny segment :klotnia: ale możliwości są, i pytanie sco w ofercie :faja:

mój status

Kasiulek 

Wysłany: Wto 25 Mar, 2014 16:07   

Witam wszystkich. Ja zajmuję się MLM i w najbliższym czasie razem ze Sponsorami organizujemy warsztaty produktowe (treść poniżej). Więc jeśli ktoś jest zainteresowany MLM, to jest możliwość przyjścia na warsztaty aby najpierw obejrzeć sobie produkty i posłuchać o nich. Jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą, mogę umówić na spotkanie ze mną i Sponsorami przed warsztatami ewentualnie po, po tym proponuję warsztaty, które mogą pomóc w podjęciu decyzji :] Info na priv lub maila podanego w treści zaproszenia. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie :D

FM GROUP POLSKA
Serdecznie zapraszamy na warsztaty produktowe organizowane przez niezależnych dystrybutorów FM Group,
dnia 05.04.2014 r., tj. sobota o godz. 16:00, które odbędzie się w Ośrodku Szkolenia Kierowców ABES, naprzeciwko Urzędu Stanu Cywilnego i marketu Simply, wejście przez bramę, I piętro – nad sklepem „Artykuły niemieckie”, ul. Focha 18/2, Częstochowa

- Na warsztacie zaprezentujemy szeroką gamę produktów oferowanych przez firmę FM Group,
- Udzielimy praktycznych porad w stosowaniu kosmetyków do makijażu, ciała oraz produktów dla domu
- Przedstawimy nowości, które pojawiły się w ofercie firmy
- Każdy będzie mógł dotknąć i wypróbować naszych produktów
- Przeprowadzimy mały warsztat makijażu
- Pomożemy dobrać odpowiedni zapach wg profesjonalnego systemu Colour My Perfume
- Wszystkich zapraszamy na degustację naszej pysznej kawy Aurile

Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy według kolejności zgłoszeń, najpóźniej do dn. 02.04.2014 r., drogą telefoniczną lub mailem.
Osoba kontaktowa: Teresa Kasperek, tel. 602-687-796, lub: Katarzyna Brzyska, e- mail: katarzynabrzyska@go2.pl.
Wejściówka: 5 zł

[ Dodano: Wto 01 Kwi, 2014 11:04 ]
Zapraszam serdecznie na warsztaty :D

Sanczeska 

Wysłany: Sro 02 Kwi, 2014 21:48   

Ja pierwszy raz słysze o tego typu marketingu, póki co słyszałam tylko o pracy zdalnej w domu dotyczącej marketingu albo typowe reklamy w telewizji czy gazecie.

Kasiulek 

Wysłany: Nie 27 Kwi, 2014 11:02   

Sanczeska, bo to jest dla większości nowość.

A ja ze swojej strony zapraszam znów na warsztaty produktowe, tym razem bez wejściówki w dniu 17 maja o godzinie 16, więcej informacji tutaj .

Zapraszam również chętnych do współpracy - kto chce dowiedzieć się więcej ,jest możliwe spotkanie przed warsztatami - proszę o maila lub priv, to podam szczegóły miejsca itp.

Pozdrawiam

Rejman 

Wysłany: Nie 03 Sie, 2014 17:36   

Kasiulek, czy oprócz warsztatów organizujecie jakieś szkolenia? Czy jako sponsorzy opiekujecie się nowymi osobami, pomagacie im? Jak wiadomo w MLM ważny jest nie tylko produkt ale też Sponsor i jego pomoc, cały system szkoleń.

Kasiulek 

Wysłany: Nie 31 Sie, 2014 15:53   

Rejman, tak, oczywiście, to wszystko zapewniamy. Oprócz warsztatów produktowych są już uruchomione szkolenia systemowe co tydzień w Częstochowie. Oprócz tego dostęp do szkoleń miesięcznych, kwartalnych, wideokonferencje, szkolenia on-line, spotkania na Skype, spotkania indywidualne ze Sponsorem itp itd.

Kozak102 

Wysłany: Pią 07 Lis, 2014 13:56   

Kiedys próbowałem ale niestety nic mi z tego nie wyszło. trzeba mieć predyspozycje, zdolności przywódcze i byc cierpliwym i upartym. Sukces murowany.

Jolanta102 

Wysłany: Czw 20 Lis, 2014 13:20   

Jeśli chodzi o coś takiego to ja polecam osobom chętnym produkty Grupy AromaGroup. Maja dużo świetnych perfum i inne ciekawe produkty aromatyczne.

Odpowiedz do tematu