Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Sienkiewicz/Norwid/ Słowacki/a moze jescze coś innego?
Autor Wiadomość
Clumsy

Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 17:44   Sienkiewicz/Norwid/ Słowacki/a moze jescze coś innego?

ee.. cześć.

Do egzaminu niedaleko(brr), a ja jeszcze nie wiem, co z sobą robić. To znaczy może nie zupełnie,ale byłabym wdzięczna za opinie na temat częstochowskich liceów. Na 100% wiem, ze wybieram się na profil bio-chem. I tylko pytanie: gdzie?
Możliwości trzy(kolejność nieprzypadkowa):
*Sienkiewicz;
*Norwid;
*Słowacki?

Preferowałabym Sienkiewicza, acz bardzo Was proszę o opinie szkół. Nie tylko tych, ale innych liceów, które nadawałyby się dla biochemiczki.

I czy mogę się spodziewać przyjęcia do Sienkiewicza czy Norwida przy ocenach 4/5 i wynikiem egzaminu +70 pkt? Z próbnego naliczyłam sobie 81 pkt, ale wiadomo, ze na głównym wszystko można spaprać. ;/ Średnią mam niezłą, ale wiem, że tutaj prawie przede wszystkim liczy się ten głupi egzamin.

Będę wdzięczna za przybliżenie atmosfery, nauczycieli, nauki, ludzi, klimatu, poziomu, zajęć pozalekcyjnych i ogólnie wszystkiego... szczególnie w Sienkiewiczu, bo jestem na niego najbardziej nastawiona.

michal939

Wysłany: Wto 03 Kwi, 2012 22:46   

Jeśli cos innego oprócz tych twoich 3 propozycji to polecam dąbrowskiego wporzadku nauczyciele i wogóle :)

Odpowiedz do tematu