Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
prezent na chrzciny dla dziecka
Autor Wiadomość
tina88 

Wysłany: Czw 28 Gru, 2017 16:22   prezent na chrzciny dla dziecka

Witajcie dziewczyny! Doradźcie mi co kupić na chrzciny dla chrześniaka? Chciałabym by było to coś takiego osobistego i by było dla małego pamiątką . Myślałam nad medalikiem https://www.swietymarek.c...szy,5511,1.html a do tego pomyślałam że album będzie świetny ,w środku można wklejać zdjęcia i zapisywać różne ważne chwile .Co Wy o tym myślicie ?

holia 

Wysłany: Wto 13 Mar, 2018 07:40   

Bardzo fajny prezent na chrzest - będzie dziecko miało pamiątkę.

Mirex 

Wysłany: Czw 12 Kwi, 2018 18:53   

Ciezko naprawde wybrac taki prezent, aby odpowiadal zarowno rodzicom dziecka, jak i byl funkcjonalny. Na blogu: https://sklep-tolek.pl/blog/2018/03/07/co-na-prezent-z-okazji-narodzin-dziecka znalazlem ciekawy artykul na temat prezentow dla dzieci. Poczytajcie - na pewno rozwiaze sporo kwestii z tym zwiazanych.

Ajlar 

Wysłany: Pią 22 Cze, 2018 10:58   

Jeśli dziecko jest malutkie to do prezentu możesz dorzucić jeszcze ręcznie robionego misia. Takie przytulanki znajdziesz tutaj. Ja zamawiałam pluszaka na chrzciny siostrzenicy. Poprosiłam o wyhaftowanie imienia małej na ubranku. Miś cudny, sama takiego bym chętnie zamówiła dla siebie. Myślę, że każde dziecko powinno mieć swoją przytulankę więc możne rozważ ta opcję.

kaserola 

Wysłany: Pon 23 Lip, 2018 15:44   

Ja bym na pewno na chrzest nie dała kasy. Lepiej coś na pamiątkę jak łańcuszek z medalikiem, pierścionek z kamieniem. Ja np dostałam na chrzciny od babci pierścionek złoty z rubinem i co najlepsze pasuje na moją dorosłą już dłoń :D

Antymami 

Wysłany: Pią 10 Sie, 2018 13:41   

Dla takiego małego dziecka ciężko coś kupić. Dużo słyszałam w sumie o takich srebrnych, pamiątkowych rzeczach w prezencie. Np. srebrna łyżeczka z grawerem, z imieniem oraz datą urodzenia maluszka. Możecie też postawić na coś praktycznego dla rodziców. Np. na https://nodik.pl/wozki-quinny-c-49,31.html znajdziecie bardzo fajne wózki quinny, zwykłe praktyczne spacerówki, albo i ciekawą opcje wózków 3w1. To na pewno przyda się każdemu rodzicowi, tylko musicie się upewnić czy już nie mają takich rzeczy zakupionych

Odpowiedz do tematu