Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Dietetyk
Autor Wiadomość
maskotka 

Wysłany: Pon 23 Kwi, 2018 21:54   Dietetyk

Moja młodsza siostra ma moim zdaniem dużą nadwagę - 15kg.Jak na wiek 14 lat to chyba sporo. Dlatego szukam dietetyka dla niej. Trafiłam na taką ofertę dietetyk
Moim zdaniem umówienie się na wizytę to słuszna decyzja. Tylko jak namówić do tego siostrę? Ma jakieś dziwne opory których kompletnie nie rozumie – co robić?

Tachos 

Wysłany: Wto 24 Kwi, 2018 12:45   

Chcesz 14-letnią dziewczynę na coś namówić? To wręcz zakrawa o misję niemożliwą. Przecież nastolatkom się niczego nie da wytłumaczyć normalnymi metodami. Może jedynie jakoś drastycznie, tak jak palaczy mają odstraszyć te dziwne zdjęcia na paczkach papierosów. Możesz spróbować pokazać jej zdjęcia chorobliwie otyłych ludzi i powiedzieć, że jeśli się nie weźmie za odchudzanie też taka się może stać.

bodzianka 

Wysłany: Pon 14 Maj, 2018 08:25   

Ja postanowiłam się wziąc przed wakacjami za siebie i sobie wykupiłam dietę indywidualną online u Michała Wrzoska - jem smacznie i zdrowo a co najważniejsze wiem że wszystko jest ułożone pode mnie i zdrowie na tym nie ucierpi.

heniutek 

Wysłany: Nie 08 Lip, 2018 20:53   Testy na nietolerancję pokarmową.

Ja bardzo długo nie mogłem schudnąć. Stosowałam różne diety, ale po niektórych czułem sie fatalnie. Poszedłem do dietetyka, a on pierwsze co skierował mnie na zrobienie testów na nietolerancję pokarmową. Okazało się, że mam m.in. nietolerancję mleka. Po zastosowaniu odpowiedniej diety z wykluczeniem produktów, które mi szkodzą, czują się rewelacyjnie, schudłem 15kg bez większego wysiłku, oczywiście stopniowo. O testach poczytacie tutaj http://www.euroimmundna.p...je-pokarmowe-2/. Polecam każdemu kto naprawdę chce się zdrowo odżywiać i mieć mnóstwo energii.

antek2432 

Wysłany: Sro 11 Lip, 2018 20:59   

Polecam dietę z książką Detoks Marka Zaremby.

Faludża 

Wysłany: Sro 18 Lip, 2018 14:19   

Młodzi ludzie lubią korzystać z internetu, może więc polecisz jej dietetyka, który działa on-line https://www.konsultexpert.pl/dietetics Myslę, że dla nastolatki będzie to najlepsza forma ustalenia diety. Spróbuj ja tym zaciekawić.

Odpowiedz do tematu