Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja firma w Czw-ie
Autor Wiadomość
artur3840 

Wysłany: Czw 21 Gru, 2017 17:14   Moja firma w Czw-ie

Witajcie, wraz z moim wspólnikiem prowadzimy swoją kilkuletnią działalność.
Niestety mój wspólnik poważnie się rozchorował i księgowość, którą prowadził chcielibyśmy zlecić bankowi, który nam polecono https://www.ingksiegowosc...aminy-i-cenniki
Oferta całkowicie nam odpowiada mam tylko trochę problemów ze zrozumieniem w regulaminie niektórych zasad naliczania opłat np.5. Spółka ING Usługi dla Biznesu S.A. może w stosunku do świadczonych Usług stosować promocje.
Zasady promocji będą określone w odrębnych zasadach (regulaminach) promocji,
komunikowanych poprzez Portal.
Zatem od czego zależeć będzie abyśmy otrzymali promocję?
Nie wiem też na czym polegać będzie rozliczanie dokumentów w trybie self-service.Jeśli ktoś z Was jest zorientowany to proszę o informację.Będę wdzięczny czasami w zwykłej rozmowie można wymienić się ciekawymi informacjami i dużo zrozumieć.Pozdrawiam.

Mistaran 

Wysłany: Sob 23 Gru, 2017 17:54   

Najlepiej jest stkontaktować się z firmą w razie wątpliwości. Ewentualnie z prawnikiem. Ja natomiast polecam Ci zerknąć na http://wfirma.pl/. Tam nie ma żadnych kruczków w regulaminie ;)

zypolek

Wysłany: Pon 29 Sty, 2018 08:57   

To jest Polska. Jeśli chodzi o przepisy, umowy i regulaminy, to tutaj nic do końca nie jest jasne. Chcesz mieć spokój, to zarejestruj biznes w UK, ale w pełni legalnie. Chyba nie ma wielkiej tajemnicy w tym, że działalność w UK jest po prostu zdecydowanie łatwiejsza, prawda?

heniutek 

Wysłany: Pią 06 Lip, 2018 11:47   

Widzę, że w tematach biznesowych jesteście dość dobrze obeznani, dlatego chciałabym się Was zapytać, gdzie znajdę gotowe spółki na sprzedaż wrocław? Może znacie firmy, które zajmują się taką działalnością? Nie ukrywam, że zależy mi na spółkach z czystą historią.

Odpowiedz do tematu