Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawy wyjazd
Autor Wiadomość
Sanczeska 

Wysłany: Wto 26 Sty, 2016 18:53   Ciekawy wyjazd

Hej, myśleliście kiedyś o wyjeździe na wakacje z przyczepą campingową? Ostatnio znalazłam ta stronę http://autocampingi.pl/oferta-wynajmu-przyczep, widzę, że mają dobre ceny na wynajem przyczep i kusi mnie trochę, aby w te wakacje wyjechać właśnie z przyczepą :) Co o tym myślicie?

ataraxia 

Wysłany: Sro 03 Lut, 2016 09:59   

Wydaje mi się, że przyczepa to fajny pomysł, ale taka, która mnie się podoba to ok 15 tys :(

michoone 

Wysłany: Pią 25 Mar, 2016 03:36   

To musi byc jakaś extra przyczepa, można znaleźć też takie dużo tańsze. Szczerze mówiąc marz mi sie wyjazd na camping.

kalik 

Wysłany: Pią 25 Mar, 2016 17:45   

Taki wyjazd rzeczywiście mógłby być ciekawy, chociaż według mnie obecnie taniej będzie przemieszczać się autokarami. Obecnie firm przewozowych jest tak dużo, że czasami jak się trafi na promocję można podróżować za grosze. Zobaczcie sobie chociażby ofertę Modlinbusa - https://www.modlinbus.pl/ - jak zarezerwuje się miejsce on-line dostaje się spory rabat.

komin 

Wysłany: Pią 01 Kwi, 2016 08:11   

Ja tam wolę mieć porządny nocleg :) Dlatego w tym roku wybrałam noclegi Giżycko. Takie noclegi wcale nie są drogie a dają duuuży komfort spania.

holia 

Wysłany: Czw 14 Gru, 2017 10:22   

Jak dla mnie świetny pomysł, pomimo tego iż bym się trochę bała spać w czymś takim... za dużo horrorów :P

Ajlar 

Wysłany: Pon 12 Mar, 2018 13:35   

Ja w tym roku mam dość ambitne plany na wakacje. Mnie najbardziej interesują wyprawy górskie i to takie zagraniczne dlatego rozglądam się za czymś w tym klimacie. Fajne propozycje ma biuro Exploruj. Oni organizują różne wyprawy w ciekawe miejsca. Wstępnie upatrzyłam sobie Kilimandżaro. Wymagająca ale świetna wyprawa.

Foczka 

Wysłany: Czw 26 Kwi, 2018 09:31   

Wypoczywanie w przyczepie to fajna sprawa. Trzeba jednak pamiętać o niedogodnościach. Byłam na takim mini urlopie 2 dni. W ostateczności wolę wygodniejsze oferty noclegowe typu https://www.folwarkstarawiniarnia.pl/, które wiele nie kosztują.

gracjan2707 

Wysłany: Czw 17 Maj, 2018 17:15   

Niestety nie lubię takich warunków typu namioty lub przyczepy campingowe.

visiton 

Wysłany: Pon 11 Cze, 2018 14:12   

namiot faktycznie odrobinę przeraża ale przyczepa campingowa brzmi już bardzo ciekawie. Nie jestem ograniczony przez jedno miejsce a jedynie przez ewentualne miejsce postojowe i ... można zwiedzać cały świat :)
Perspektywa jest conajmniej ciekawa, choć nigdy się nie odwazyłem na taki ruch.

Odpowiedz do tematu