Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Kosmetyki online
Autor Wiadomość
nina3007 

Wysłany: Sro 31 Sty, 2018 13:10   Kosmetyki online

Witajcie, mieszkam na peryferiach Częstochowy w grudniu urodziłam synka.
Tak się składa, że mój mąż pracuje jako zawodowy kierowca często nie ma go w domu.Kiedy już przyjedzie bardzo dużo mi pomaga i robi zakupy.Jednak oprócz zakupów do domu i dla synka mam jeszcze listę potrzebnych mi zakupów typu kosmetyki konkretnie dla mnie .Mąż o takich zakupach nie ma pojęcia ostatnio pokupował mi kremy i szampony zupełnie nie odpowiednie do mojej skóry mimo kartki z listą , którą mu wręczyłam.Teraz postanowiłam zamawiać sobie kosmetyki online znalazłam bardzo interesującą stronę internetową https://www.rossmann.pl/
Konkretnie chcę zamówić sobie większą ilość potrzebnych mi kosmetyków, aby starczyły mi na dłużej w ten sposób nie będę obciążać męża, którego tego typu zakupy po prostu "przerastają".
Mam pytanie czy zamawiacie kosmetyki online?Jeśli tak jak długo się czeka na przesyłkę i jaką wybrać, aby była najtańsza i najszybciej dotarła?Pozdrawiam Was i czekam na informację.

dominik8309 

Wysłany: Pią 16 Lut, 2018 18:14   

Tez często tak zamawiam.Przesyłam przychodzi szybko 3 dni.Polecam.

dajanakuti 

Wysłany: Czw 01 Mar, 2018 19:40   

Ja tez ostatnio zamawialam online takie cienie naturalne z http://alilla.com/sklep/ i tez nie czekalam dlugo. Bodajze 4 dni liczac weekend :) No i przyszla moja magiczna paletka!

laura2903 

Wysłany: Pią 23 Mar, 2018 17:02   

Bardzo lubię zamawiać kosmetyki w Rossmann są różne, świetne promocje.

nink@ 

Wysłany: Sro 28 Mar, 2018 11:11   

Online kupuję na allegro. Czasami też na ezebra.

Roman77 

Wysłany: Wto 03 Kwi, 2018 14:05   

Grunt to kupować w takim miejscu, byście byli zadowoleni z zakupów. Jak dla mnie, świetną sprawą są zakupy online, bo w ten sposób macie właściwie nieograniczony wybór. Na Furgonetce sprawdziłem, że wybierając kuriera Fedex możecie oszczędzić też na przesyłce. To najlepsze, co możecie zrobić w Waszej sytuacji.

czelermika 

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018 09:37   

kosmetyki kupuje akurat w sklepach stacjonranych. lubie potestowac je przed zakupem, a potem nie moge sie doczekac az je dostane wiec przeplacam ale mam je od razu :)

mircia88 

Wysłany: Wto 24 Kwi, 2018 10:24   

ja czasami kupuje online, bo jest taniej, a ja namiętnie używam kosmetyków zwłaszcza marki cetaphil. Kupuje balsam cetaphil md dermoprotektor, bo po nim moja skóra świetnie wygląda i jest bardzo nawilżona, a przy azs to o skórę trzeba dbac 3 razy bardziej :)

ofensywka 

Wysłany: Pon 14 Maj, 2018 22:27   

Zamawiam wlasciwie tylko przez neta, bo dermatolog polecila do mojej cery kosmetyki naturalne ktorych nie ma w stacjonarnych drogeriach. Głównie zamawiam z ekobieca.pl zwlaszcza kwasy do domowych peelingow czy takich typowo chałupniczych zabiegów. Maja spory wybor i faktycznie przy doborze odpowiednich mozna zregenerowac cere czy nawet wygladzic przebarwienia

bodzianka 

Wysłany: Pon 21 Maj, 2018 22:18   

Ja często zamawiam kosmetyki online, zwłaszcza te do makijażu na https://kontigo.com.pl/makijaz.html - w tym sklepie kosmetycznym ceny są o wiele lepsze niż tak normalnie. Więc można kupić więcej hahahah

Odpowiedz do tematu