Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobra sala weselna, świetna impreza!
Autor Wiadomość
radziejczykw 

Wysłany: Pon 29 Maj, 2017 16:36   Dobra sala weselna, świetna impreza!

Dobra zabawa tylko we Wrzosowym Dworze! Dawno tak się nie wybawiłam na żadnym weselu. Duża przestrzeń, zamkowy charakter, świetne jedzenie i muzyka. Państwo młodzi mają świetny gust, bo sala była obłędna. Znajdują się tam dwie duże sale, nasze wesele odbyło się w mniejszej. Miejsca do tańczenia starczyło dla wszystkich. Jak zacznę szukać miejsca na swoje wesele, to na pewno się tam zgłoszę!

maskotka 

Wysłany: Sob 27 Sty, 2018 10:27   

Pięknie położonym w puszczy Piskiej jest to miejsce http://www.mazurskiraj.pl/wesela-i-eventy/wesela Tu zorganizowane wesele bedzie na długo w waszej pamięci. Na każdym etapie przygotowań ma się pomoc fachowców, nawet o fotografa nie trzeba się martiwć. A jakie piękne będą zdjęcia z sesji ślubnej. Do tego ceny konkurencyjne,

superHubert 

Wysłany: Czw 15 Lut, 2018 14:10   

Skoro już jesteśmy przy temacie wesel to może zapytam was czy preferujecie raczej skromne przyjęcia czy raczej coś bardzo wystawnego? Ja próbuję przekonać narzeczoną, żeby zrobić trochę większe przyjęcie, ale ona upiera się przy skromnym. Obawiam się, że potem będzie żałować. Szukałem ostatnio nawet jaka jest obecnie moda, tutaj np. znalazłem taki artykuł http://www.kobiety.pl/slu...ubiny-co-wybrac
A wy jak widzicie tą kwestię?

maskotka 

Wysłany: Sob 17 Lut, 2018 09:32   

A nie myśleliście o weselu w plenerze? My właśnie zabieramy się za organizację. najpierw oczywiście lista gości dołączona do wzorów zaproszeń od diamond-wedding Nie będzie trzeba wypelniać odręcznie. I już po 5 dniach otrzymamy wszystko ładnie wypelnione gotowe do wysłania. W tedy poprosimy o potwierdzenie przybycia. Raz że chcemy na wszelki wypadek wypozyczyć namioty, a po dwa trzeba zapewnić nocleg dla przyjezdnych gości.

Ajlar 

Wysłany: Pią 11 Maj, 2018 17:11   

Wybór sali na wesele zawsze jest trudny. My zanim zdecydowaliśmy się na konkretny lokal to przejrzeliśmy naprawdę sporo ofert. Przy podjęciu decyzji pomogły nam porady ślubne, które znaleźliśmy w internetowym poradniku Magazyn Wesele. Mają tam sporo ciekawych artykułów na temat organizacji wesel, wyboru sal, menu, zabaw a także mody ślubnej.

Odpowiedz do tematu