Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie wybieracie się na wczasy?
Autor Wiadomość
ArturoEl 

Wysłany: Pią 05 Lip, 2013 11:22   Gdzie wybieracie się na wczasy?

Witam!
Planuje własnie wybrać się gdzieś na wczasy w 4 osoby (2 pary). W grę wchodzą tylko miejscowości nadmorskie i tak właśnie zastanawiamy się ze znajomymi jaką miejscowość wybrać i dodatkowo poszukujemy sprawdzonego noclegu. Ogólnie natrafiłem na jakiś serwis http://tanienoclegi.pro czy ktoś z was już szukał tam obiektów noclegowych?

Jakie są wasze plany na tegoroczny urlop? Czy możecie polecić jakąś fajną nadmorską miejscowość?
Będę wdzięczny za cenne informacje!

Pozdrawiam

[ Dodano: Pią 12 Lip, 2013 10:22 ]
Czy nikt z forumowiczów nie korzysta z urlopów ?:)

iwo 

Wysłany: Wto 27 Maj, 2014 15:26   

chyba część urlopu polskie góry, a część - ta większa :) w Grecji, nie wiem słyszałam że to miejsce cudowne, ale też opinie, że jest przereklamowane nie ma co słuchać innych, trzeba samemu wreszcie to sprawdzić, lecę w sierpniu, poluje teraz na tanie loty, na www.centerfly.pl są dobre ceny, ciekawa jestem tego kraju

agnes.P 

Wysłany: Sro 29 Paź, 2014 10:40   

Myślę że kolejny urlop spędzę w Lizbonie, byłam tam kiedyś ale dość krótko i nie nacieszyłam się tym miejscem, a jest naprawdę cudne, widzę że loty niedrogie tanie loty - Lizbona więc nie ma się co zastanawiać, a mam nadzieję, że jeszcze zimą przynajmniej na weekend uda się gdzieś wyskoczyć

lila 

Wysłany: Wto 06 Sty, 2015 13:54   

Ja też chętnie wybrałabym się do Grecji. Byłam tam parę lat temu, zatrzymaliśmy się na Santorini, konkretnie na Tirze
To bardzo piękny kraj, a ten archipelag wyjątkowo mnie zachwycił. Dlatego chciałabym tam wrócić, a jeśli nawet nie dokładnie tam, to chociaż zobaczyć Ateny i słynny Akropol, bo poprzednio nie miałam okazji nawet rzucić okiem. Za to sporo pływaliśmy statkiem, chcąc odwiedzić poszczególne wyspy. Mówię wam, na takim rejsowym stateczku człowiek opala się o wiele szybciej niż na lądzie!

Mieszko102 

Wysłany: Pon 12 Sty, 2015 19:50   

Ja polecam Egipt. Byłęm w Tabie na półwyspie Synaj. Piekne morze i góry. Raczej odludzie można więć wypocząc spokojnie.

rzeczka 

Wysłany: Pią 17 Lip, 2015 09:39   

Ja w tym roku Wenecja :) marzyłam o tym wyjeździe już od dawna ale wiadomo- albo kasy za mało, albo z urlopem coś nie tak..W tym roku znalazłam świetną ofertę i wiem, że to będą niezapomniane wakacje :)

MorowyMis 

Wysłany: Pią 17 Lip, 2015 11:33   

W tym roku mam zamiar spędzić wakacje na polskim morzem. Oby tylko pogoda dopisała :)

nowak 

Wysłany: Pon 28 Wrz, 2015 13:08   

Ja co roku w miarę możliwości wybywam chociaż na 3tyg za granicę pourlopować się :D Mam swoje sprawdzone biuro podróży - http://logostour.pl/web/guest/o-nas które w tym roku zabiera mnie do Hiszpanii.

Ajlar 

Wysłany: Sob 17 Paź, 2015 15:29   

Ciekawe, czy ktoregos z Polakow stac na np karaiby - rejsy morskie ? Nas biednych Polaczkow stac tylko na tydzien w Miedzyzdrojach, zrejac tlusta droga rybe i pijac piwo z Bezdomki:/

agata407 

Wysłany: Pon 02 Lis, 2015 20:39   

Moja rodzina namówiła mnie na urlop w Krakowie, sami przyjeżdżają z zagranicy i szukają kogoś do towarzystwa. Planują odwiedzić Wieliczkę i Auschwitz, wynajęli nawet specjalnego busa z firmy http://visitbus.com/auschwitz-tour.html która ma nas zawieźć w te dwa miejsca. Chyba pojadę z nimi, już dawno nie byłam w tych miejscach.

Janusz25 

Wysłany: Czw 03 Gru, 2015 09:53   

Ja w tym roku postanowiłem przy okazji swojego poświątecznego urlopu podarować sobie odrobinę luksusu. Moja miejscówka do Holiday Park Hotel na warszawskich Bielanach. Plany na wypoczynek? Mają akurat świąteczną ofertę z kuligiem i ogniskiem więc będzie co robić :) Byleby tylko pogoda była prawdziwie zimowa.

ogonek 

Wysłany: Wto 08 Mar, 2016 16:15   

Ja w tym roku jadę w Polskę :) Nie ma co się tłuc za granicę. Polecam Sromowce Niżne, sama ostatnio znalazłam bardzo fajne i niedrogie noclegi Sromowce Niżne, na dodatek w świetnej lokalizacji. Czego chcieć więcej? :)

Kalina 

Wysłany: Sro 27 Kwi, 2016 12:59   

My jedziemy do Hiszpanii :) W pierwszym tygodniu lipca. ale się cieszę. Noclegi znalazłam na forum dla kobiet http://www.forum.ullu.pl/viewforum.php?id=6 , gdzie jedna z dziewczyn proponowała zajrzeć na vacansoleil.pl a bilety lotnicze kupiła bezpośrednio w Rynair

trzykroki 

Wysłany: Sro 07 Wrz, 2016 18:21   

Może zobaczcie, co proponuje częstochowskie biuro podróży www.bpwesley.pl ? Nieraz można trafić na naprawdę fajne oferty :)

zypolek

Wysłany: Pią 04 Lis, 2016 08:10   

Jeden z ciekawszych kierunków - http://www.indo-explorer....y-i-wypoczynek/ Może nie jest on najtańszy, ale zaliczam go do takich miejsc, które w zasadzie każdy bez wyjątku, powinien odwiedzić.

frill 

Wysłany: Pią 09 Gru, 2016 22:09   

Ja rzadko kiedy mam możliwość wzięcia urlopu w okresie letnim, dlatego wyjeżdżam głównie do miejsc gdzie sezon trwa podczas naszej zimy/wiosny. Na przykład są to Seszele lub Malediwy. Najbardziej podczas takich wyjazdów cieszy mnie safari nurkowe . To jest coś niepowtarzalnego! Przepiękne widoki i ogrom emocji. Szczerze polecam ;)

Qardka 

Wysłany: Pon 19 Cze, 2017 10:03   

ja w przyszłym roku jadę do Maroko - Agadir, Marakesz - nie mogę się doczekać wielbłądów słoneczka, kamienistych plaż i tych kolorów <3

Plaski 

Wysłany: Wto 22 Sie, 2017 09:55   

My z dziewczyną pojechaliśmy w góry, a dokładnie do Karpacza do pensjonatu Daglezja . Było świetnie. Na plus rap widoki oraz czyste powietrze. Sam pensjonat również bardzo zadbany, a gospodarze mili i pomocni. W okolicy masa szlaków turystycznych, atrakcji i zabytków. Każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie ;)

rodia 

Wysłany: Pon 28 Sie, 2017 13:26   

Ja szukam najczęściej poprzez Bookapart lub Booking

Zawodnik 

Wysłany: Sob 09 Wrz, 2017 20:00   

My w tym roku juz po wakacjach. Byliśmy w Bieszczadach. Wczasy mega się udały.

malinna 

Wysłany: Pią 22 Wrz, 2017 01:34   

rodia napisał/a:
Ja szukam najczęściej poprzez Bookapart lub Booking

Ja podobnie.

nesja 

Wysłany: Wto 31 Paź, 2017 01:48   

Bookapart jest całkiem fajną bazą

iwix 

Wysłany: Sro 29 Lis, 2017 23:50   

nesja napisał/a:
Bookapart jest całkiem fajną bazą