Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupię takie rolety ?
Autor Wiadomość
Wladek33 

Wysłany: Pią 11 Gru, 2015 12:31   Gdzie kupię takie rolety ?

Hej możecie doradzić mi gdzie mogę kupić takie rolety w miarę tanie jak na zdjęciu na tej stronie : http://www.oknowro.pl/rolety-wewnetrzne/ chodzi mi o ROLETĘ RZYMSKĄ niestety nie wiem jak dodać zdjęcie wiec podaje link szukałem w kilku sklepach ale nie znalazłem tych rolet w zbyt atrakcyjnych cen a zauważyłem że najwięcej do wyboru jest z rolet standardowych które mnie nie interesują.

zimo 

Wysłany: Sob 26 Lis, 2016 20:41   

Zerknij sobie na ofertę marki Roletex. Uważam, że naprawdę warto. Mają ciekawe propozycje, jeśli chodzi o rolety wewnętrzne. Koniecznie sobie do nich zerknij.

Majka 

Wysłany: Sro 02 Sie, 2017 15:01   

Takie rolety kupić można w wielu sklepach

aloes 

Wysłany: Sro 04 Kwi, 2018 10:01   

Takie rolety dostaniesz również bezproblemowo w sklepie NaOkno w Szczecinie. Kupisz tam solidne rolety, żaluzje, a nawet markizy do zadaszenia balkonu lub tarasu. Kilka miesięcy temu kupiłem tam rolety zewnętrzne na wszystkie okna w moim domu i jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania oraz montażu. Wszystko założyli szybko, bez jakichkolwiek uszkodzeń na ścianach. Całość sterowana pilotem i z dodatkową funkcją antywłamaniową. Warto byłoby im wysłać kilka zdjęć pomieszczeń, gdzie chcesz mieć założone rolety, dzięki temu dobiorą najlepszy model, który idealnie wpasuje się w wystrój.

Tachos 

Wysłany: Czw 05 Kwi, 2018 12:20   

Zdecydowanie szybciej i na pewno taniej będzie kupić takie rolety w Częstochowie a nie jakim tam Szczecinie.

Ajlar 

Wysłany: Pią 13 Kwi, 2018 14:07   

A jesteś pewna, że chcesz rolete rzymską? Nie podoba Ci się np roleta dzień i noc? Obecnie to najmodniejsze rolety. Ja mam takie w jasnych kolorach. Dobrze chronią przed słońcem i sa też fajną dekoracją. Ja już nie zawieszałam firan bo sama roleta w zupełności wystarczy. Zerknij na ofertę sklepu DecoDesign, może coś wpadnie Ci w oko.

Tachos 

Wysłany: Sob 14 Kwi, 2018 22:40   

Te rzymskie rolety też mogą być fajną dekoracją, to kwestia gustu. Ja pracuję na nocne zmiany, śpię w dzień więc dla mnie wymagana jest ciemność w pokoju. Kupiłem normalne zwykłe rolety, które całkowicie odcinają dostęp światła. Kurcze, właśnie zdałem sobie sprawę, że jestem nie modny...

Odpowiedz do tematu