Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciągły brak ochoty na seks…
Autor Wiadomość
umyjzeby 

Wysłany: Pią 01 Kwi, 2011 04:41   Ciągły brak ochoty na seks…

Wiele osób w pewnym okresie swojego życia odczuwa kompletny brak apetytu na seks. Zainteresowanie współżyciem może się różnić w zależności od wieku i temperamentu seksualnego, co jednak gdy spada ono do zera lub cały czas utrzymuje się na niskim poziomie? Zwykle coś się za tym kryje, przeczytaj, co może powodować [url= http://www.perfectdating....y-na-seks.html] ciągły brak ochoty na seks [/url].

tina88 

Wysłany: Pią 19 Lut, 2016 12:36   

Jak brakuje ochoty na seks to może warto coś zmienić? Może dla odmiany zastosujcie jakieś łóżkowe gadżety, albo wypróbujcie feromony . Dla odważnych proponuję swingers party - czyli wymianę partnerów. Jest w Polsce kilka takich klubów. Najbliżej to chyba w Czeladzi :)

soczkowa 

Wysłany: Sro 04 Kwi, 2018 11:26   

Ja gdy nie mialam ochoty to poprostu szalaly mi hormony po porodzie... libido spadlo do zera i seks to byla ostatnia rzecz o jakiej myslalam... do tego problem z okresem wiec lekarz zaproponowal mi tabletki antykoncepcyjne belara.. Nie tylko wyregulowaly mi okres ale tez poprawily libido i problem zniknal na zawsze :)

moniq08 

Wysłany: Sob 14 Lip, 2018 12:29   

mogą to być też problemy zdrowotne. Szczególnie u facetów bardzo często występuje problem z potencją. Na stronie http://ddr2.pl/kamagra-op...skutki-uboczne/ możecie poczytać coś o tym a dokładniej za pomocą jakiś środków sobie z tym radzić. Trzeba w takich sytuacjach reagować.

okinakis 

Wysłany: Pią 20 Lip, 2018 11:21   

Może trzeba jakieś zmiany w swoim życiu erotycznym wprowadzić. Nawet to mogą byc takie drastyczne zmiany. Pomyślcie o powiększeniu penisa. Poczytacie o tym więcej na marireapenisului w sumie nie słyszałem żeby ktoś wśród moich znajomych to robił, no ale kto też się do tego dobrowolnie przyzna?:P

Odpowiedz do tematu