Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie o firme Net9
Autor Wiadomość
pawell 

Wysłany: Nie 02 Sie, 2009 16:33   Pytanie o firme Net9

Witam od niedawna mam internet od w/w firmy wszystko było ok gry takie jak CS itd. działały idealnie zero lagów,także predkość internetu była ok.
Lecz od paru tygodni jest koszmar 24 godz. na dobe jakość internetu jest straszna,nie mogę grać ze ściąganiem też są problemy prędkość często spada.

Dzwoniłem do nich już chyba 4 razy w ostatnim tygodniu,sprawdzili mi komputer, zmienili mi karte sieciową i ciągle słysze że to mój komputer jest winny bo z ich strony wszystko jest po prostu idealnie,wkurzyłem się i zabrałem kompa do kolegi który ma neostrade i o dziwo wszystko śmiga jak należy,czyli podzespoły mojego kompa są ok.

Jeżeli ktoś miał lub ma styczność z tą firmą proszę o info jak u niego to wygłąda,bo może tylko ja mam takie problemy?

Pozdrawiam

kurozukin 
Emo Szatan

Wysłany: Czw 06 Sie, 2009 22:40   

Nie wiem czy wiesz, ale net9 ma bliskie związki z zikomem (sklep ze sprzętem komputerowym) więc nie zdziw się jak ci zaproponują wymianę.
A jeśli chodzi o działanie neta - to samo co wszędzie, zawsze wina po stronie klienta, nigdy po stronie dostawcy. Norma, musisz się przyzwyczaić i albo wywalczysz normalne działanie sieci albo zmie? dostawcę.
I nie, nie napiszę że jakiegoś polecam, bo za reklamę mi nie płacą :)

rapsik

Wysłany: Wto 18 Sie, 2009 10:35   

Witam

Z rozmowy telefonicznej wynikało, że komputer był podłączony do innej sieci radiowej, nie do neostrady. Więcej tutaj http://www.forumczestocho...opic.php?t=5697 .

Chcemy również poinformować, że firma net9.pl Spółka Cywilna od 2009 roku nie ma nic wspólnego z firmą ZIKOM. Nadmieniam, że w żaden sposób polecamy usług firmy ZIKOM.

Zespół net9.pl S.C.

borat 

Wysłany: Sob 23 Lip, 2011 21:47   

Witam kolego miałem identyczny problem z oszustami z net9 co ty. Na początku wszystko ok internet śmigał szybko chociaż miałem tylko 512. Ale po jakimś czasie wszystko się popsuło. PRĘDKOŚĆ SPADAŁA CAŁY CZAS JAKBY PRZYKRĘCALI. Regularnie po kilka razy w miesiącu brak internetu. Strony wchodziły po 20 minut jedna. Ile się nadzwoniłem do nich to masakra. Wkręcają że to wina mojego kompa, a co najlepsze po telefonie do nich wszystko zaraz jest ok jakby wciskali magiczny guzik. 3 DNI TEMU ZERWAŁEM UMOWE z nimi. Odradzam wszystkim banda złodzieji.

rapsik

Wysłany: Sob 13 Sie, 2011 11:24   

Magicznego przycisku niestety nie posiadamy, chociaż szkoda, nie jesteśmy też bandą złodziei.
Jak napisałem w innym Pana poście Panie Przemysławie, czasem awarie się zdarzają, czasem z naszej winy, czasem z winy klienta.
Myślę, że czasem warto mieć trochę samokrytyki, warto również nie oskarżać kogoś od złodziei bo to nieładnie, my nikogo nie okradliśmy.
To jest forum publiczne, więc takie praktyki są nie na miejscu i nie za bardzo zgodne z prawem.

Zapraszam do tego tematu:
http://www.forumczestocho...p?p=69782#69782

Pozdrawiam
Jarosław Podsiedlik
net9.pl S.C.

Foczka 

Wysłany: Czw 07 Lip, 2016 15:45   

Myślę, że to nie jest miejsce na takie spory. Ale ważne że chociaż jest odpowiedz firmy.

magotron 

Wysłany: Nie 18 Mar, 2018 09:07   

w ogóle nie kojarzę tej firmy, lepiej brać lepszych dostawców moim zdaniem

dajanakuti 

Wysłany: Nie 18 Mar, 2018 14:48   

W życiu o tej firmie nie słyszałam :D ja mam internet https://www.upc.pl/intern...z-zobowiazania/ bo nie chciałam się wiązać umową i jest bardzo spoko. Nie tnie, nie spowalnia, nie traci zasięgu :)

Odpowiedz do tematu