Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
catering dietetyczny
Autor Wiadomość
Karonnek 

Wysłany: Sro 11 Paź, 2017 10:48   catering dietetyczny

Czy jest tu ktoś kto korzysta z takiego? Widziałam gdzieś reklamę na necie i zainteresowało mnie to. Jednak, czy warto? Chciałabym zacząć zdrowo się odżywiać, a samej nie chce mi się wymyślać tych wszystkich specjałów.

Moneke 

Wysłany: Pon 16 Paź, 2017 10:01   

Korzystałam jakiś czas z cateringu dietetycznego Zdrowe Gotowe i tęsknię za tą wygodą - niestety w tym miesiącu musiałam przeznaczyć sporo pieniędzy na odnowę sypialni i musiałam wybierać - dieta albo mały remoncik. Pewnie do tego wrócę za jakiś czas - jak się człowiek przyzwyczai, że przywożą mu codziennie gotowe jedzenie, to potem ma lenia w kuchni :)
A jedzenie było bardzo smaczne. Często takie dania, których sama bym nie zrobiła.

ekatomirio 

Wysłany: Czw 14 Gru, 2017 14:28   

Jak mieszkałam w Wawie przez pół roku bedac w delegacji i nie mialam czasu gotowac to zamawialam posilki w firmie cateringowej. Przetestowalam kilka ale tylko macro bios bar przypadł mi do gustu ze wzgledu na zdrowe ekologiczne jedzenie i rap aromaty. To wygodne rozwiązanie :)

Majka 

Wysłany: Czw 18 Sty, 2018 14:32   

Też bardzo odpowiada mi dieta w formie takiego cateringu, dlatego do dziś z niego korzystam (choć teraz jedynie w celu utrzymania wagi). Będąc w Wwa zmawiam posiłki głównie za pośrednictwem stronki http://wygodnadieta.pl/. Ostatnio zasmakowałam w diecie antycellulitowej i liczę, że przyniesie jakieś interesujące efekty. Wygodna Dieta szczególnie przypadła mi do gustu. Oferują darmową dostawę, różne rabaty, przeróżne rodzaje dań. Do pełni szczęścia już niewiele mi brakuje. :D

Silver123 

Wysłany: Sro 14 Lut, 2018 21:51   

To na pewno bardzo wygodne dla osób, które narzekają na brak czasu. Zwłaszcza jeśli i tak dużo jadasz na mieście (sama nie przygotowujesz posiłków do pracy) to moim zdaniem catering bardzo się opłaca. Polecam Ci przeczytać artykuł https://www.female.pl/art...pracy-to-proste, tak jak tam przeczytasz, jest kilka metod na szybkie przygotowanie zdrowych posiłków w domu. Jeśli jednak nie lubisz sama gotować, polecam catering.

Mistaran 

Wysłany: Pią 09 Mar, 2018 19:48   

Być  może to nie typowo dietetyczny catering, ale w ich ofercie znajdziesz przeróżne potrawy - http://glodny.pl/. Dzięki temu część diety możesz przyrządzić samemu, a w częśći wspierać się takimi zamówionymi potrawami ;)

mircia88 

Wysłany: Wto 13 Mar, 2018 13:32   

ja to takich pyszności jeść nie mogę, niestety bo cierpię na zespół jelita wrażliwego, przy którym trzeba mieć ścisłą dietę i do tego stosuję preparat intesta http://intesta.pl , który korzystnie wpłynał na moją perystaltykę jelit :)

dajanakuti 

Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018 22:16   

Ja sama wolę gotować, oczywiście według diety którą mam od dietetyka :) a jecie białko przed snem ? :) ciekawe jak to w takich cateringach wygląda, ale ja zawsze mam białeczko wieczorem jakieś dobre

magotron 

Wysłany: Wto 24 Kwi, 2018 00:59   

Nie lepiej i taniej samemu przygotowac posilki? Ja nigdy nie zrozumiem fenomenu tych cateringow.. Wole sama wybrac co jem i na co mam ochote :D Dzis np robilismy salatke i kanapki z serkami kremowymi i nawet dzieciaki zjadly ze smakiem :)

Pinia 

Wysłany: Wto 12 Cze, 2018 09:40   

Nie sądzę, by catering dietetyczny mógł w czymkolwiek pomóc.

moniq08 

Wysłany: Pon 02 Lip, 2018 07:13   

akie są najlepsze jeżeli jesteście na diecie. Posiłki trzeba szybko przygotować i muszą wam smakować, wtedy są największe szanse na sukces :D Inaczej sprawa wygląda jeżeli decydujecie się na dietę pudełkową, wtedy nie musicie się niczym przejmować. Ja mam teraz mały dylemat, co wybrać - bataty konta ziemniaki w diecie pudełkowej Zarówno jedne jak i drugie mają swoje zalety i wady, ale chyba postawie na tradycyjne ziemniaki

Misiooo55 

Wysłany: Sro 11 Lip, 2018 13:17   

Polecam pudełka od ludzi z serwisu https://www.wygodnadieta.pl/, bardzo smaczne jedzenie, świeże warzywa, pakują szczelnie, aromat zostaje w środku, nie roznosi się itp. Szybki kontakt, fajne stawki, tam na stronie są wszystkie dane.

Plaski 

Wysłany: Pią 10 Sie, 2018 10:24   

Jeśli o mnie chodzi to catering dietetyczny Warszawa sprawdza się znakomicie. Dzięki niemu nie muszę tracić czasu na przygotowywanie posiłków i mogę liczyć na to, że kalorie i makro będą się zgadzać każdego dnia.

Tachos 

Wysłany: Pią 10 Sie, 2018 11:01   

I co? To jedzenie to ci aż z warszawy przywożą?

zimo 

Wysłany: Sro 12 Wrz, 2018 23:19   

A tutaj https://www.eatzone.pl już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Mają ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o dietę pudełkową. Nie da się ukryć, że taka dieta sprawia, że można szybko i skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów.

Tachos 

Wysłany: Czw 13 Wrz, 2018 14:57   

Kolejna warszawa? Nie ma nic w Częstochowie?

Odpowiedz do tematu