Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Usuwanie blizn Częstochowa
Autor Wiadomość
katarzynaM 

Wysłany: Wto 07 Lis, 2017 11:37   Usuwanie blizn Częstochowa

Witajcie zostały mi po trądziku naprawdę okropne blizny. Chciałabym się ich pozbyć z pomocą medycyny estetycznej niestety, ale innej opcji nie widzę po prostu jej nie ma. Znacie jakiś dobry gabinet Medycyny Estetycznej, który specjalizuje się w tego typu zabiegach na terenie Częstochowy albo okolicach?

lauretta180 

Wysłany: Wto 07 Lis, 2017 20:13   

W Częstochowie jest doktor Nicer przy ul.Dekabrystów.Można się zorientować lub w Myszkowie.

laurie25 

Wysłany: Pon 13 Lis, 2017 21:04   

słyszałam o Kingi Nicer

KlaudynaG 

Wysłany: Pon 20 Lis, 2017 23:07   

Jeśli chodzi o Częstochowę to mogę polecić Ci gabinet medykestetic.pl. W tym gabinecie blizny są usuwane za pomocą lasera bardzo skutecznie. Dobierają odpowiednią wiązkę światła tak aby skutecznie pozbyć się niechcianej blizny. Zabieg bardzo szybki i pełen komfort. Polecam się umówić na konsultację to juz się dowiesz więcej szczegółów

katarzynaM 

Wysłany: Sro 22 Lis, 2017 00:44   

KlaudynaG napisał/a:
Jeśli chodzi o Częstochowę to mogę polecić Ci gabinet medykestetic.pl. W tym gabinecie blizny są usuwane za pomocą lasera bardzo skutecznie. Dobierają odpowiednią wiązkę światła tak aby skutecznie pozbyć się niechcianej blizny. Zabieg bardzo szybki i pełen komfort. Polecam się umówić na konsultację to juz się dowiesz więcej szczegółów

Dzięki właśnie o takie coś mi chodziło. Czytałam opinie na temat tego zabiegu, lasera i wydaje się być skuteczny. Dzwoniłam dzisiaj do tego gabinetu Medyk Estetics także jestem już umówiona na konsultacje także zobaczymy co ocenią

ekatomirio 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 09:38   

W Częstochowie nie znam ale wiem jedno.. Jak juz usuwac w gabinecie medycyny estetycznej to w najlepszej dlatego polecam to miejsce Discovery Pico laser - Klinika Miracki ja tam usuwalam blizny potrądzilkowe i po laparoskopii. Jestem zachwycona

wioletta1226 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 22:44   

W Myszkowie jest dobra Klinika.

mircia88 

Wysłany: Wto 13 Lut, 2018 14:04   

ja do Częstochowy mam odrobinę daleko i nie znam się tam za bardzo na klinikach, ale ja mogę polecic rewelacyjna klinikę w poznaniu https://mediartclinic.pl/ ja dzięki tej klinice wyleczyłam swoje 3 najwieksze kompleksy do minimum - cellulit, rozstępy i blizny po tradziku.

dajanakuti 

Wysłany: Nie 18 Mar, 2018 16:28   

Najpierw na pewno do lekarza, zobacz co powie dobry dermatolog, a jak nie bedzie wyjscia to sa juz takie zabiegi, ktore moga calkowicie usunac blizny :) Ja np zdecydowalam sie na laser http://bienkowscyclinic.p...erowe/enlighten - to nowoczesna precyzyjna technologia, ktora jest jeszcze skuteczniejsza :)

Odpowiedz do tematu