Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
szkoła Brainobran w czestochowie
Autor Wiadomość
Nika77 

Wysłany: Pon 27 Lis, 2017 13:22   szkoła Brainobran w czestochowie

Pytanie pośrednio w temacie szkoły, ale w temacie edukacji. I głównie do rodziców! Czy posyłacie swoje dzieci na jakieś zajęcia poza szkołą/przedszkolem. Znajoma ostatnio mówiła mi, ze w Częstochowie otwiera się szkoła Brainobran. Słyszałam, że mają świetne metody nauki i, że zajęcia świetnei wpływają na rozwój dziecka pod kazdym kątem. Chcę sie udać z synem na lekcje pokazową. Co o tym sądzicie, ktos coś słyszał?

WandraWacik 

Wysłany: Wto 28 Lis, 2017 12:09   

Moja córka chodzi na zajęcia z angielskiego w sobote, uważam, że języki to ważna rzecz. Mogę prosić o więcej info na temat tej szkoły?

Beata_AlejaN 

Wysłany: Wto 28 Lis, 2017 22:51   

Ja również nic nie słyszałam, w jakim wieku dzieci tam mogą uczęszczać i co takiego zawierają te zajecia w szkole Brainobran

Nika77 

Wysłany: Sro 29 Lis, 2017 14:39   

Ja informacje o otwarciu w Częstochowie znalazłam na fb https://www.facebook.com/BrainoBrain.czest/. Tam też jest info o tym, że w grudniu będą zajęcia pokazowe. Zajęcia sa bodajże od 7 roku życia. Nie wiem do końca jak wygladają, wiem, że maja za zadanie rozwijać cały umysł dziecka, poprawić koncentracje, pamięć itd

[ Dodano: Czw 07 Gru, 2017 11:19 ]
Znalazłam też ich instagrama, na którym podają informacja - https://www.instagram.com...n_czestochowa/. Myślę, że warto obserwować, żeby się więcej dowiedzieć :)

[ Dodano: Sro 27 Gru, 2017 12:43 ]
Zapisałyście się już na zajęcia pokazowe? Będą na początku stycznia. Na fb jest podany nr telefonu, pod którym można się zapisać :)

WandraWacik 

Wysłany: Sro 31 Sty, 2018 10:53   

I jak wrażenia po tych zajęciach? Zapisałyście swoje dzieci czy raczej nie warto?

Nika77 

Wysłany: Sro 31 Sty, 2018 12:03   

WandraWacik napisał/a:
I jak wrażenia po tych zajęciach? Zapisałyście swoje dzieci czy raczej nie warto?

Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Czekam aż zaczną się już normalne zajęcia (bo są jeszcze tylko pokazowe) i zapisuję moje dziecko. Znajoma również była na lekcjach otwartych i też jej się spodobało. A najważniejsze, że nasze zajęcia zainteresowały nasze dzieci. Moja córka już pytała, kiedy znów będzie mogła pójść do brainobrain :)

Odpowiedz do tematu