Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
sucha skóra
Autor Wiadomość
tess 

Wysłany: Nie 22 Lis, 2015 12:04   sucha skóra

Znacie jakieś dobre kosmetyki na suchą skórę?? W sezonie grzewczym zawsze mi się robi bardzo przeuszona aż do łuszczenia :/

Tachos 

Wysłany: Pon 23 Lis, 2015 23:06   

Ja używam Garnier Hand, bo po pracy mam wysuszone dłonie, zaś moja dziewczyna używa Garnier Body.

tess 

Wysłany: Wto 08 Gru, 2015 12:08   

Dzięki, jak na razie w aptece się popytałam i kupiłam sobie krem dla osób z AZS - atoperal, jest dosyć tłusty ale widzę, że dobrze nawilża.

czarna84 

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015 23:14   

Atoperal to emolienty, nawilżają i natłuszczają, tworza ochronną powłokę na skórze. Ja używam przy moich dzieciach, bo oboje sa alergikami i mają azs.

Glowanna 

Wysłany: Sob 13 Lut, 2016 00:48   

Ja zamawiam sobie przez Internet krem firmy Beawell o rokitnikiem, gotukolą... bo jest tak niesamowicie puszysty i delikatny, że nawilża tak jakoś aksamitnie. Poza tym zimą chodzę na różne zabiegi pielęgnacyjne i nawilżające na twarz, które wyszukuję sobie na wyszukiwarce zabiegów http://lavito.pl Zapisałam się do Lavito.pl na newsletter i mam od nic regularną informację o tym na jakie zabiegi można dostać zniżkę.

trzykroki 

Wysłany: Wto 12 Kwi, 2016 16:25   

zwykła maść z wit. A - kosztuje ze 3zł w aptece i jest najlepsza!!

Kalina 

Wysłany: Wto 12 Kwi, 2016 23:04   

Ja bym dodała do tej wit. A - wazelinę- połączenie idealne.

tess 

Wysłany: Pią 08 Lip, 2016 13:09   

trzykroki napisał/a:
zwykła maść z wit. A - kosztuje ze 3zł w aptece i jest najlepsza!!

tylko masakrycznie się wchłania, kiedyś nawet miałam robioną maść apteczną to tego się nie dało jakoś wsmarować. Moja skóra jako tako wygląda już :) , teraz przerzuciłam się na masło odzywcze z oeparolu, trzeba jakoś wyglądać w lecie a niestety moja skóra szybko się przesusza więc muszę codziennie o tym pamiętać.

banialuka 

Wysłany: Sob 16 Lip, 2016 19:16   

Balsam wiesiołkowy Gal, koszt 8-10zł - nawilża doskonale. W lecie trzymam go w lodówce.

gabrysia424 

Wysłany: Czw 22 Cze, 2017 21:20   

Polecam tez witaminę A+E w kapsułkach do stosowania zewnętrznego.Też zregeneruje skórę.

patrycja33 

Wysłany: Czw 07 Wrz, 2017 21:35   

Polecam Ziaje kurację lipidową.rap nawilża.

holia 

Wysłany: Czw 14 Gru, 2017 10:46   

A może jakieś olejki?
Im bardziej naturalne kosmetyki tym lepiej!!

KlaudynaG 

Wysłany: Pon 08 Sty, 2018 11:31   

A może skorzystaj z profesjonalnej porady kosmetyczki, kiedyś też miałam problemy z cerą i dopiero wizyta w gabinecie medycyny estetycznej na Aleja Wolności 34 w Częstochowie pomogła mi rozwiązać problem. Bardzo miła pani kosmetyczka zaproponowała mi odpowiednie zabiegi do mojej skóry i wszystko było później ok

mircia88 

Wysłany: Pią 02 Lut, 2018 16:44   

na suchą skórę to najlepiej jakiś fajny kremik nawilżający albo maseczka, ja ostatnio problemów z suchą skóra nie mam,jedyne co to mam okropne cienie i worki pod oczami, ale na to używam rap kremu Remescar https://remescar.pl/ po ktorym cienie i worki schodzą w kilka minut od aplikacji :)

holia 

Wysłany: Wto 13 Mar, 2018 07:46   

Tak sobie pomyślałam jeszcze, że może najlepszym rozwiązaniem i najtańszym, będzie oliwka, taka jaką stosuje się u dzieci - np. któraś z tych - https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty/oliwki. Przecież skoro u dzieci się sprawdza, to i dorosłej kobiecie powinna pomóc na przesuszoną skórę. Dodatkowo takie oliwki są bardzo delikatne, więc nie istnieje ryzyko uczulenia czy podrażnienia skóry. Ja kiedyś stosowałam taką oliwkę, jak za bardzo spiekłam skórę podczas opalania i bardzo dobrze złagodziła mi uczucie swędzenia.

dajanakuti 

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 20:54   

U mnie najlepiej sprawdzają się z aloesem bo on doskonalne nawilża, ostatnio taki sobie z Bielendy balsam kupiłam - http://bielenda.pl/produk...wilzajacy-aloes i skóra nawet na łokciach się ładna zrobiła

seweryn339 

Wysłany: Czw 12 Kwi, 2018 20:03   

Używam galderm kapsułki A+E nawilżające od miesiąca moja skóra na twarzy jest w lepszym stanie.Polecam.

chowo 

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018 11:43   

seweryn339 napisał/a:
Używam galderm kapsułki A+E nawilżające od miesiąca moja skóra na twarzy jest w lepszym stanie.Polecam.

Tak, tylko skórę mamy na całym ciele i nie tylko twarz wymaga nawilżenia :) Ja bardzo lubię serię nawilżającą z firmy http://www.le-petit-marse...ty-nawilzajace. Bardzo tanie i dobre kosmetyki, szczególnie te w żółtej buteleczce.
Neutorgena też ma bardzo dobre balsamy do ciała, tyle że kosztuje już troszeczkę więcej.

Sanczeska 

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018 15:18   

Moja siostra miała podobne problemy z suchą skórą i chyba nigdy nie wpadłabym na to co jej pomogło. DLa niej idealnym rozwiązaniem były oliwki z https://www.johnsonsbaby....y/dla-noworodka .Po każdej kąpieli smarowała ciało dziecięcą oliwką i rozwiązało to jej wszystkie problemy z suchą skórą.

mircia88 

Wysłany: Wto 24 Kwi, 2018 10:30   

sucha skóra to paskudztwo zwłaszcza w tedy jak, ta suchość robi się czerwona swędzi nas i broń boże przeistacza się potem w trądzik. ja właśnie temu zawsze staram zapobiegać i sobie kupiłam krem cetaphil ps lipoaktywny, on rewelacyjnie regeneruje sucha skórę i uszkodzony naskórek.

Pigwa 

Wysłany: Sro 16 Maj, 2018 19:23   

Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie kosmetyków z naturalnym magnezem,które nawilżają,regenerują i koją skórę. Takie kosmetyki jak i informacje na ich temat znajdziemy na http://zechsal.pl/
Posiadają preparaty całkowicie naturalne,nie powodują więc żadnych podrażnień, co w obecnych czasach jest bardzo istotne.Możemy zakupić żele magnezowe,płatki,peelingi a nawet olejki magnezowe.Kosmetyki te zbierają bardzo dobre recenzje na blogach i forach o tematyce urody.

ofensywka 

Wysłany: Pią 25 Maj, 2018 08:50   

To prawda - po prostu takich na bazie naturalnych, organicznych składników. One sa sprawdzone i raz ze wnikaja głeboko i odzywiaja komorki skory od wewnatz a nie tylko na zewnetrznym gruncie, a dwa ze przy regularnej pielegnacji pomagaja utrzymac prawidlowy poziom nawilzenia. Dobre kosmetyki kupujemy razem z kumpelką u naszej kosmetyczki w salonie. Ona zamawia z kerpro.pl - jakosc takich profesjonalnych to doslownie niebo a ziemia w stosunku do tych typowo drogeryjnych - pelna konsystencja, oczywisty sklad no i dobrze sie wchlaniaja

tina88 

Wysłany: Sob 26 Maj, 2018 10:01   

Po piwerwsze dobrze ją złuszczaj ale niczym chemicznym najlepiej peelingiem na naturalnych składnikach https://www.ambasadazdrow...%80%9EBanan/298 bardzo dobrze działa sprawia że skóra staje się gładka i przygotowana do dalszych zabiegów, przez co pobiera więcej skladników z kremów jak ten, a potem intensywnie nawilżaj kremami, balsamami odżywczymi, i zrezygnuj z gorących kąpieli to mój sposób :D

Odpowiedz do tematu