Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Podpaski vs tampony
Autor Wiadomość
holia 

Wysłany: Wto 19 Gru, 2017 14:12   Podpaski vs tampony

Dzień dobry! Pytanie kieruję przede wszystkim do kobiet, bo co tam mężczyzna może wiedzieć na ten temat.
Jak jest w końcu z wkładkami i tamponami? Przeczytałam już kilka artykułów, między innymi na ob http://nastolatki.myob.pl...k-higienicznych i nie jestem pewna dla kogo i w jakich sytuacjach najlepsze są tampony. Wiele osób twierdzi, że tampony są nie higienicznie, ja jestem wśród przeciwników tej opinii. Co myślicie?

Tachos 

Wysłany: Sro 20 Gru, 2017 01:04   

Po pierwsze, to że facet ich nie używa to nie znaczy że nie może się wypowiedzieć na ten
temat.
Po drugie, większość kobiet jest zdania że mężczyźni ginekolodzy są lepszymi lekarzami od kobiet, więc coś na ten temat wiedzą.
A po trzecie, każdy facet który jest w stałym związku z kobietą choćby nie chciał to i tak się czegoś dowie na ten temat od swojej kobiety, bo tylko spróbowałby nie słuchać jej wywodów co lepsze....

holia 

Wysłany: Sro 20 Gru, 2017 03:10   

Tachos napisał/a:
Po pierwsze, to że facet ich nie używa to nie znaczy że nie może się wypowiedzieć na ten
temat.
Po drugie, większość kobiet jest zdania że mężczyźni ginekolodzy są lepszymi lekarzami od kobiet, więc coś na ten temat wiedzą.
A po trzecie, każdy facet który jest w stałym związku z kobietą choćby nie chciał to i tak się czegoś dowie na ten temat od swojej kobiety, bo tylko spróbowałby nie słuchać jej wywodów co lepsze....

Również jestem zdania że mężczyźni jako płeć silna są po prostu we wszystkim lepsi. Jakie jednak mężczyzna może mieć doświadczenie z tamponami? :)

Tachos 

Wysłany: Sro 20 Gru, 2017 10:29   

Żonaty ma, szczególnie gdy wraca z pracy i słyszy "kup", a gdy zapyta "jakie" dostaje wtedy długa litanię za i przeciw. Chociaż ja ich nie używam, to wiem, że tampony mogą podrażniać, przy obfitym okresie zaś same podpaski mogą nie wystarczyć i musicie wspomagać się tamponami. I jeszcze tam coś moja mówiła ale za dużo tego byłoby do pisania :)

Odpowiedz do tematu