Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Mięśnie o których nikt nie pamięta
Autor Wiadomość
PaulinaGrzyw 

Wysłany: Pon 04 Gru, 2017 10:30   Mięśnie o których nikt nie pamięta

mam nadzieję, że mnie niezeżrecie za dział ale sprawa ważna i powiązana więc mam nadzieję, że potraktujecie ją poważnie. potrzebuję opinii osób ćwiczących mięśnie kegla od jakiegoś dłuższego czasu czy naprawdę potrafią zmienić nie tylko sprawy łóżkowe ale na przykład problemy z nietrzymaniem moczu itd. Jestem na początku swojej drogi, dowiedziałam się własnie, że mężczyźni też te mięśnie mają :P tak się zastanawiam nad wpływem, czy warto.

Qardka 

Wysłany: Wto 05 Gru, 2017 14:15   

oczywiście, że warto. akurat ja nie dla seksu ale właśnie spraw zdrowotnych jako profilaktyka. nie wiem czy jest to w stanie pomóc jak już ktoś ma problem z tym siusianiem ale na pewno zapobiega lub opóźnia ten proces. moja siostra musiała poddać się zabiegowi, wprawdzie nie miała z tego powodu nieprzyjemności ale jednak jeśli ma się wybór to lepiej zapobiegać niż leczyć. no różnica jest taka, że jednak ja rzeczywiście nie rodziłam i nie wiem jaki to ma wpływ tak realnie na organizm.

nejmar 

Wysłany: Sro 06 Gru, 2017 11:17   

a jaki miała zabieg? bo niestety moja znajoma po operacji ma właściwie więcej powikłań niż to było warte i widać, że to ją dobija niestety. od tamtej pory przestałam narzekać na swoje problemy na przykład przy kichnięciu czy podskoczeniu, wiem że inni mają gorzej albo jak zacznę przy tym majstrować to może się to obrócić przeciwko mnei.

Qardka 

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 14:05   

Chodzi o laser w klinice Efecta i naprawdę jest zadowolona. Ja jak mówiłam, no niekoniecznie mam porównanie bo na szczęście tego rodzaju problemów nie miałam. Jednak ona mówi, że to nie jest ingerencja, bo niczego się nie kroi tylko laser wysyła te swoje wiązki impulsów i później tkanka się regeneruje kilka tygodni i po tym czasie efekty są dopiero widoczne takie końcowe, a te to niebo i ziemia w porównaniu do stanu wyjściowego.

Odpowiedz do tematu