Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacje
Autor Wiadomość
ogonek 

Wysłany: Pon 18 Kwi, 2016 16:43   Wakacje

Dokąd wybieracie się w tym roku na wakacje? Raczej nad morze czy w góry? Ja myślałam nad Łebą bo znalazłam całkiem fajne łeba noclegi, myślicie, że to dobre miejsce na odpoczynek?

bielski 

Wysłany: Czw 12 Maj, 2016 15:08   

Ja w Łebie byłem chyba z 3 lata temu i naprawdę było rap ;) Mieszkałem w samym centrum, więc wszędzie blisko :D Ja w tym roku wybieram się na Mazury. :)

trzykroki 

Wysłany: Sro 07 Wrz, 2016 17:21   

My jechaliśmy za granicę do Bułgarii, wycieczkę organizowało nasze częstochowskie biuro podróży :) www.bpwesley.pl :)

spokes 

Wysłany: Sob 24 Cze, 2017 13:14   

Nieźe, my obraliśmy kierunek na góry jest blisko z Częstochowy. Też spokojnie w takich Pieninach można wypocząć bo nie ma takiego tłumu. Dosyć tanio bo można apartamenty znaleźć w dobrej cenie blisko szlaków przykładowo Ostoja Jaworki czy Pienińska OStoja http://www.apartamentypieniny.com/ blisko Szczawnicy

tina88 

Wysłany: Czw 27 Lip, 2017 16:40   

Też wybieram się do Łeby, mam tam sprawdzone kwatery - http://www.domkiwlebie.pl. Są położone w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, blisko na plażę, do tego domki są bardzo komfortowe :) . Już nie mogę się doczekać wyjazdu!

malka 

Wysłany: Pon 21 Sie, 2017 14:11   

A ja ze znajomymi wybraliśmy się miesiąc temu pierwszy raz w podróż camperem. Nie zapomniana przygoda. Camper wynajem załatwiliśmy sobie od Dethleffsa. To było prawdziwe poczucie wolności i swobody. Nic nas nie ograniczało. :D Za rok na pewno znowu pojedziemy. Polecam!

donder 

Wysłany: Sob 26 Sie, 2017 23:09   

Na wakacje polskie morze.

rodia 

Wysłany: Pon 28 Sie, 2017 12:04   

Ja w te wakacje byłam we Władysławowie, miałam tam wynajęty domek przez Bookapart. Było miło i przyjemnie ;)

Majka 

Wysłany: Czw 14 Wrz, 2017 12:21   

Też miałam okazję być w te wakacje nad polskim morzem, ale mimo wszystko czuję lekki niedosyt i chętnie wybrałabym się gdzieś jeszcze we wrześniu, może nawet w październiku. Jeśli mielibyście wybierać pomiędzy Portugalią, a Włochami, to które z tych państw wybralibyście o tej porze roku? W sumie do obu wygodnie i całkiem szybko dojadę pociągiem, bilety mam zamiar kupić na http://europodroze.pl/ (chyba mają najlepsze ceny), ale nie mogę się zdecydować. Potrzebuję porady osoby, która była w obu tych krajach i byłaby w stanie mi powiedzieć, które mogłoby okazać się lepszym wyborem. Odwiedzenie obu odpada – przynajmniej w tym roku. ;)

malinna 

Wysłany: Pią 22 Wrz, 2017 00:27   

rodia napisał/a:
Ja w te wakacje byłam we Władysławowie, miałam tam wynajęty domek przez Bookapart. Było miło i przyjemnie ;)

Bookapart ma fajną bazę, czasami z niej korzystam. Ja w te wakacje byłam akurat w Chorwacji. Muszę przyznać, że wróciłam bardzo zadowolona.

zuza156 

Wysłany: Czw 19 Paź, 2017 13:48   

My byliśmy całą rodzinką w Dźwyrzynie było rap.Polecam.

izka598 

Wysłany: Nie 22 Paź, 2017 16:46   

w tym roku byliśmy w górach

nesja 

Wysłany: Wto 31 Paź, 2017 01:36   

rodia napisał/a:

Ja bardzo lubię Władysławowo, niedawno byłam tam na weekend ;)

dagastyl29 

Wysłany: Sob 18 Lis, 2017 12:21   

W przyszłym roku wybieramy się do Grecji.

Gigilolrek 

Wysłany: Pon 27 Lis, 2017 00:18   

Ja w przyszłym roku planuje wybrać się na rejs poprzez http://www.tanierejsowanie.pl/ - znajomi opowiadali mi, że jest to naprawdę świetna sprawa więc muszę spróbować :)

iwix 

Wysłany: Sro 29 Lis, 2017 23:45   

malinna napisał/a:
rodia napisał/a:

Bookapart ma fajną bazę, czasami z niej korzystam. Ja w te wakacje byłam akurat w Chorwacji. Muszę przyznać, że wróciłam bardzo zadowolona.

Według mnie Władysławowo to bardzo fajna opcja.

Folremijderjak 

Wysłany: Sro 06 Gru, 2017 11:22   

Ja ostatnio wybrałam się do Londynu z Wrocławia na małą podróż. Zależało mi na tym by zobaczyć trochę więcej i chwilkę pożyć w tym interesującym mieście. Powiem szczerzę, że nigdy wcześniej nie leciałam z Wrocławia, ale mogę śmiało polecić http://www.parking-wroclaw.com.pl/ jeśli chcecie auto zostawić gdzieś ;)

Odpowiedz do tematu