Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Ból gardła
Autor Wiadomość
typotyp 

Wysłany: Sob 17 Cze, 2017 17:53   Ból gardła

Cześć,

ostatnio zacząłem się zastanawiać, skąd mogę mieć bóle gardła, skoro nigdzie mnie nie było. Tzn. nie wychodziłem z domu, nie robiłem przeciągu, a nagle O. Znacie jakiś sprawdzony sposób na wyleczenie tego syfu? Zastanawiam się nad zakupem tabletek fiorda.pl, ale jeszcze nie jestem pewny, czy mi pomogą. Znajoma poleca, więc zgaduję, że tak. Jakie macie zdanie?

zimo 

Wysłany: Nie 25 Cze, 2017 17:34   

A Axopolis stosowałeś kiedykolwiek? Jeśli nie to wypróbuj. Ma prosty skład. Używa się go w łagodzeniu stanów zapalnych oraz podrażnień jamy ustnej i błony śluzowej gardła. Tutaj https://www.cefarm24.pl/a...rdla-30-ml.html można dowiedzieć się o nim więcej i go zakupić.

paweł039 

Wysłany: Pon 23 Paź, 2017 13:30   

Najlepiej jest płukać gardło amolem z wodą lub solą z wodą.

Tachos 

Wysłany: Wto 24 Paź, 2017 13:47   

Skoro nie wychodzisz z domu a boli Cię gardło to może jesteś uczulony na kurz lub roztocza, a bolące gardło to tego oznaka? Jeśli nie jest to sprawa alergiczna, to spróbuj gorącej herbaty z kilkoma kroplami amolu albo zrób sobie napar ze świeżego imbiru. Mnie te dwie rzeczy pomagają gdy mam ból gardła lub chrypę i kaszel.

zuzia.gola 

Wysłany: Sob 02 Gru, 2017 17:18   

Ja dość często w okresie jesiennym/zimowym miewam bóle gardła. Mi pomagają leki z eapteki sposoby na chrypkę i ból gardła - eapteka gdzie regularnie coś zamawiam. Mają duży wybór tych specyfików.

Odpowiedz do tematu