Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie tanie apteki w Częstochowie
Autor Wiadomość
lila 

Wysłany: Pon 04 Kwi, 2016 12:42   Jakie tanie apteki w Częstochowie

Hejo ! W jakich aptekach najczęściej robicie zakupy? Jakie mają dobre ceny? Bo zobaczyłam ostatnio,że rózne suplementy mają bardzo różne ceny w różnych miejscach.

kar 

Wysłany: Pon 04 Kwi, 2016 14:36   

Tak jest ze wszystkim. Nie tylko z lekami i kosmetykami w aptekach. Warto jest sobie wszystko porównywać. Sama zawsze tak robię. Jakis czas temu przerzuciłam się zresztą na apteki internetowe gdzie masz o wiele korzystniejsze ceny niż w stacjonarnych. Lubię kosmetyki apteczne a te nie są tanie. Ceny w aptekach online są bardziej ,,znośne". Zerknij sobie do Cefarmu:
http://www.cefarm24.pl/

Aktualnie jest to najtańsza znana mi apteka internetowa ( zresztą jest również największa i stad pewnie t ceny...).

zimo 

Wysłany: Pon 04 Lip, 2016 20:45   

Tutaj http://www.nowafarmacja.pl mają dobre ceny i za przesyłkę można nic nie zapłacić. Trzeba tylko zrobić zakupy za ponad 250zł. Takie rozwiązanie sprawia, że można naprawdę wiele zaoszczędzić. Poza tym wybór jest ogromny.

Kamil123 

Wysłany: Czw 25 Maj, 2017 12:26   apteka internetowa

Nie tylko suplementy mają różne ceny. Gdzie nie pójdziesz to zupełnie inne ceny, zamiennie albo niższe albo wyższe. Ale ja od jakiegoś czasu kupuję u nich: https://www.wapteka.pl/le...ementy,234.html i jestem bardzo zadowolony. Ceny nie są sztucznie zawyżone, a przesyłka szybka.

janek437 

Wysłany: Sob 23 Wrz, 2017 22:16   

Na Warszawskiej 2 w aptece Cztery Pory Roku mają bardzo dobre ceny. Poza tym potrafią sprowadzić leki, które gdzie indziej są niedostępne. Obsługa miła i pomocna, można liczyć na fachowe doradztwo.

Tachos 

Wysłany: Nie 24 Wrz, 2017 09:06   

Co apteka to inna cena.
Najczęściej kupuje w Aptece św. Łukasza na Focha, ale witaminy w aptece DOZ (Dbam O Zdrowie) na Placu Daszyńskiego. Zamawiam na ich stronie internetowej a odbiór w dowolnej wyznaczonej przez siebie aptece. Za pewne witaminy różnica w cenie wyniosła mnie prawie 50 zł !!

zuzia.gola 

Wysłany: Sob 02 Gru, 2017 17:14   

A ja wam powiem że wolę zaopatrywać się w aptece internetowej, jest taniej niż stacjonarnie i mają większy wybór leków, kosmetyków czy suplementów diety. Ostatnio na przeziębienie zamawiałam syrop na kaszel mokry - eapteka.pl. Warto spróbować.

Odpowiedz do tematu