Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MJ
Pon 12 Cze, 2006 08:24
kto poleci dobrego mechanika samochodowego?
Autor Wiadomość
kasiek 
kasiek

Wysłany: Pon 29 Maj, 2006 08:29   kto poleci dobrego mechanika samochodowego?

czy może ktoś polecić dobrego mechanika samochodowego? Chodzi o vectrę A, muszę wymienić rozrząd i chciałabym oddać autko w ręce dobrego fachowca :(

spółdzielca 

Wysłany: Pon 29 Maj, 2006 15:47   

Szkoda, że nie chodzi o samochód francuski bo znam fajny warsztacik ostatnio z pośpiech wstąpiłem do innego warsztatu chcieli skasować u mnie blisko 200 zł. i kazali mi czekać 4 dni w tym co zawsze naprawiam skasowali 15 zł zrobili to w 5 minut od ręki.

kasiek 
kasiek

Wysłany: Pon 29 Maj, 2006 16:33   

nie za ciekawa historia z tym moim autem:( poszedł pasek rozrządu i mogło się pochrzanic sporo... ewentualnie jeśli zna ktoś szrot gdzie można kupi używaną a sprawną głowicę - to będę wdzięczna

landrynka 

Wysłany: Sob 29 Lip, 2006 15:51   

heh ja moge pomajstrowac troche skonczylem 1 sza klase technikum samochodowego

DamaXXX 
DamaXXX

Wysłany: Sob 29 Lip, 2006 23:30   

heja jest kilka takich "dobrych" warsztatów jeden na piastowskiej - stradom i jeszcze kilka na głownej czyli kawodrza dolna tam jest serwis opla.... :mrgreen:

Marillion 
Wesoły facio

Wysłany: Czw 30 Lis, 2006 12:00   

Ja znam dobrych mechaników, i naprawiają to co trzeba a nie wszystko jak leci czy trzeba czy nie. Firma AP Serwis na ul. Focha 64, telefony też mogę podać 034 3240115 albo na komóre 504 022019. Chodzę do nich bo mam pod nosem zakład, ale są dobrzy i można sie dogadać.

Darco 
Darco

Wysłany: Sob 02 Gru, 2006 11:39   

zainteresował mnie wpis spółdzelcy o dobrym i niedrogim warsztacie francuskich autek, wdzęczny będę za podanie adresu

Marillion 
Wesoły facio

Wysłany: Sob 02 Gru, 2006 12:53   

what? Tylko nie jedźcie do serwisu Dudka na Dźbowską albo Jagiel?ską po dość że zedrą szmal, to jeszcze spartolą robotę jak tylko można! Także4 jeśli chodzi o naprawę francuzów i innych aut ( bo tez tam robią) z dala od nich!

mcpiotras 
HWDP

Wysłany: Nie 03 Gru, 2006 13:31   

ja polecam zielinskiego na ulicy wyspianskiego ma swój sklep z czesciami i warsztat wiec powinno byc tanio a pozatym pracuje tam mój kolega :D

Stomasz 
=]

Wysłany: Nie 03 Gru, 2006 16:33   

A ja polecam Express Auto na ul. Ostatniej (dźbów). :mrgreen:

Marillion 
Wesoły facio

Wysłany: Nie 03 Gru, 2006 18:09   

A czy zna ktoś jakiegoś gazownika dobrego i w miare taniego? Bo ja nie mogę znaleźć?

Stomasz 
=]

Wysłany: Nie 03 Gru, 2006 20:46   

Wiem, że na Fałata jest tanio, jeśli chodzi o jakość to trudno powiedzieć, u mnie w rodzinie trzy samochody były tam przerabiane i dwa chodzą (golf i polo) a jeden (mondeo) cały czas gaśnie... ;/ Wiem, że dobrze robi facet na Podkolejowej, ale cenowo się nie orientuje niestety =]

niunia730

Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007 22:01   ja znam bardzo dobrego mechanika

Witam jesli potrzebujesz dobrego mechanika to napisz do mnie niunia730@o2.pl serio znam bardzo dobrego mechanika Czestochowy POZDRAWIAM!!!

impromptu 
grajkus pospolitus

Wysłany: Sob 21 Kwi, 2007 00:21   

adam adamus z miedźna
kawalek trzeba przejechac ale najlepszy fachowiec z jakim sie spotkalem

mam tylko jedna rade, nigdy nie jedz na ul Kawia szkoda czasu i pieniedzy

andrzej_a

Wysłany: Sob 01 Gru, 2012 22:26   

również polecam, szybko i sprawnie, części w atrakcyjnych cenach, Auto Lekarz Kamil Krawczyk Sabinowska 85 Częstochowa

muchomorek1990 

Wysłany: Sro 09 Mar, 2016 16:00   

Panowie i Panie jestem tu nowy i mam nadzieję, że wybrałem odpowiedni temat. Chciałbym sie dowiedzieć czy korzystaliście może z usług tego warsztatu przy ul. Lwowskiej http://www.moto-uslugi.co...h-service-aniol ? Jakieś opinie o nich? ewentualnie możecie podrzucić namiary na jakiś serwis, który podejmie się naprawy skrzyni biegów w skodzie octavia? Będę wdzięczny za pomoc

Broni7410 

Wysłany: Czw 07 Lip, 2016 07:28   re

Nie tego nie znam, bo zawsze korzystam z Euromaster RRS w Częstochowie na Warszawskiej.

zypolek

Wysłany: Czw 05 Sty, 2017 12:06   

Z innego miasta, ale to był właśnie transport gości weselnych z Wawy do Czewy - http://www.dar-trans.pl/wynajem-busow Zdecydowanie ich polecam, to naprawdę fachowcy z doświadczeniem i odpowiednią flotą. Zresztą - na stronie masz wszystko pokazane. Bierzcie pod uwagę wyłącznie te firmy, które nie zawodzą w temacie aut, bo naprawdę można fatalnie trafić.

DominikFlasza 

Wysłany: Pon 18 Wrz, 2017 14:32   

Ja znam, ale niestety to kawałek od Częstochowy :-> Poznałem trochę przypadkiem, bo się brat wyprowadził z powodu pracy i jakoś się tak złożyło, że wpadłem do niego i musiałem znaleźć jakiś serwis. Trafiłem na taki i z tego co widzę, mają więcej filii. Mam nadzieję, że się bliżej mnie otworzą, bo tak po za tym byłem zadowolony. A w każdym razie naprawili w jeden dzień to, nad czym mój poprzedni mechanik biadolił i wycenił mi na jakąś horrendalną kwotę. Teraz sobie myślę, że chciał mnie naciągnąć. Chyba zacznę doradzać, żeby z mechanikiem jak z lekarzem - jak wyda diagnozę i rzuci kwotą, to przejść się do jeszcze jednego specjalisty :->

bor-mak 

Wysłany: Czw 28 Wrz, 2017 10:08   

Porządnie naprawiają hamulce automatyczne w Lincar (ich strona -http://linki-samochodowe.com). Całą sprawę załatwia się tutaj w ten sposób, że podsyłasz im ten zdezelowany mechanizm, wymieniają linki i odsyłają z powrotem. U mnie był do zrobienia hamulec w Focusie C Max i wszystko działa bezproblemowo póki co.

franke 

Wysłany: Nie 26 Lis, 2017 18:59   

Na każdym forum motoryzacyjnym znajdziesz takie informacje. Z reguły można bez problemu tam znaleźć listę polecanych miejsc. Może trochę trudniej znaleźć kogoś od LPG, bo to nie każdy warsztat oferuje, ale online, to nie problem www instalacje gazowe lublin

Odpowiedz do tematu