Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Oszczędzanie w sklepie internetowym
Autor Wiadomość
Qardka 

Wysłany: Pią 27 Paź, 2017 00:07   Oszczędzanie w sklepie internetowym

Witam zwłaszcza męską część widowni, mam pytanie w związku z funkcjonowaniem sklepu internetowego. W jakich obszarach można spróbować zacisnąć pasa, żeby klient tego jako tako nie odczuł? Nie chcę podwyższać cen produktów bo to można sobie tak wyłącznie w kolano strzelić więc szukam innego sposobu na to, żeby jakoś dojść do ładu z opłatami.

PaulinaGrzyw 

Wysłany: Pon 30 Paź, 2017 03:08   

to tak ogólne pytanie że ciężko na nie odpowiedzieć wprost - musiałabyś określić z czego korzystasz w ramach prowadzenia sklepu. wszelkie oprogramowanie w jakich dziedzinach korzystasz z pomocy innym którym płacisz towar no wszystko

Qardka 

Wysłany: Pon 30 Paź, 2017 03:53   

No cóż, z towaru na pewno nie zejdę ponieważ mam świetnego dostawcę dzięki czemu moja nawet spora marża nadal pozostawia towar z łatką tani, a jakość jest naprawdę dobra. Osoby to wyłącznie prowadzenie reklam w google i facebooku i grafiki wykonywane dla sklepu. Oprogramowanie mam sellingo i tam nie płaci się niewiadomo ile tylko tyle ile potrzeba czyli jeśli ma się duże obroty to analogicznie więcej ale nikt to sporo nie zarabia nie potrzebuje przejścia na wyższy abonament. Nie wiem co jeszcze opisać, bo magazyn mam w domu. No nie wiem gdzie tych oszczędności mam jeszcze szukać a po prostu znalazłam się w trudnej sytuacji chwilowo.

nejmar 

Wysłany: Pon 30 Paź, 2017 05:18   

z samego tego co wymieniłaś mógłbym wywalić grafika. na początku to może i tak ale później dla sklepu to się tylko banery robi a płaci jak żyd za ojca. napisałaś że korzystasz z sellingo, wejdź na całą ofertę esprzedaży, jedna z pozycji to www.grafido.pl. obejrzyj filmik jak to obsługiwać i w wolnej chwili wykup sobie jednorazowy dostęp posiedź i zobacz jak ci idzie obsługa. tam można naprawdę cuda wyczarować bo ma szerokie zastosowanie a zaoszczędzisz w ten sposób na pewno.

PaulinaGrzyw 

Wysłany: Pon 30 Paź, 2017 07:49   

właśnie to miałam zaproponować. takie programy są dość prote w obsłudze wbrew pozorom i dość intuicyjne. a jak coś to zawsze mozna tam pomocy technicznej podpytać czy innych użytkowników.

Qardka 

Wysłany: Pon 30 Paź, 2017 09:50   

Dziękuję za propozycję, na pewno się zastosuję a jak się nie uda mi tego opanować to dopiero będę szukać dalej.

Odpowiedz do tematu