Forum Częstochowa Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem dojrzałych kobiet
Autor Wiadomość
Danka 

Wysłany: Nie 21 Maj, 2017 23:28   Problem dojrzałych kobiet

Hej, mój problem myślę, że pasuje do charakteru tego działu. Mam pewien problem, o którym nie bardzo chcę z kimś rozmawiać, bo strasznie się wstydzę. Postanowiłam napisać o tym tutaj, przykrywają się częściowo anonimowością. Otóż mam spory problem z nietrzymaniem moczu. Zdarza mi się nawet, że nie czuję kiedy dosłownie mocz lici mi po nogach i często mam zasiusiane majtki. Nie jestem w aż tak zaawansowanym wieku, żeby się posikiwać, a mimo tego tak się dzieje. Dlatego proszę o pomoc, czy któraś z Wam ma podobny problem? I gdzie się z tym zgłosiłyście? Proszę o poważne podejście do sprawy, a jak kogoś to śmieszy to lepiej niech w ogóle nie komentuje.

aleksandraczest 

Wysłany: Wto 23 Maj, 2017 18:05   

Taki problem niestety zdarza się coraz częściej u coraz młodszych kobiet. Ja się z tym zmagałam już po 30tce. Na szczęście dowiedziałam sie, że to schorzenie można usunąć laserowo i od razu zdecydowałam się na zabieg. Jesli jest to bardzo uporczywe to Tobie również polecam

weronikamar990 

Wysłany: Czw 25 Maj, 2017 16:49   

Dokładnie, ja się właśnie poddałam laserowemu usuwaniu tego schorzenia tutaj w naszej lokalnej klinice Efecta i przyznam się szczerze, że nawet się nie spodziewałam jakie efekty to przynosi.. :brawa: Warto naprawdę w taki zabieg zainwestować bo mi to naprawdę polepszylo komfort życia, nie musze już nosić tych wielkich podpasek które mi strasznie przeszkadzały w pracy, a w domu mam pełen komfort lezenia sobie na kanapie bez koniecznosci co chwila sprawdzania bielizny :-) polecam.

Danka 

Wysłany: Czw 25 Maj, 2017 23:30   

Hej dziewczyny dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze tylko pytanie czy długo się po takim zabiegu dochodzi do siebie? Bo jestem już prawie zdecydowana, tak jak mówisz ciągłe noszenie wkładek? podpasek jest strasznie męczące, szczególnie latem.

weronikamar990 

Wysłany: Sob 27 Maj, 2017 19:46   

Powiem szczerze, że ja to tylko kilka dni miałam takie dziwne uczucie podczas siusiania, ale tak to żadnych innych problemów nie było ;) Dodatkowo w końcu naprawdę poczułam, że mogę to kontrolować i w sumie od razu odstawiłam podpaski i wkładki :) Naprawdę jest warto zainwestować w coś takiego :)

Danka 

Wysłany: Nie 28 Maj, 2017 22:43   

Hej , jak się powiedziało A to trzeba też B, skontaktowałam się z tą kliniką i byłam już na pierwszej wizycie. Muszę przyznać, że bardzo miła Pani doktor, wszystko mi wytłumaczyła i uspokoiłam się trochę. No i zdecydowałam się na zabieg ! Myślę, że szybko dojdę do siebie i zapomnę o tej całej mojej "tragedii" dziękuję za namiary. Pozdrawiam

religijnadziewk 

Wysłany: Pią 15 Wrz, 2017 12:40   

Na pewno problemem dojrzałych kobiet i nie tylko jest nietrzymanie moczu ;/ Jak sobie z tym dziewczyny radzicie ? Ja niestety stosuję takie wkładki http://abamedica24.pl/127-wkladki-dla-kobiet ale wolałabym bo innej metody nie widzę. Może macie jakieś ćwiczenia lub coś na nietrzymanie moczu albo znacie kogoś kto będzie umiał mnie z tego wyleczyć. Bo nie ukrywam, że to wstydliwy problem ;/

Odpowiedz do tematu